TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 108 / 115 İlkİlk ... 85898104105106107108109110111112 ... SonSon
Toplam 1720 mesajın 1.606-1.620 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    106

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @mutineer901 sw araç baktığınızı ve bu tip araçların sizin için uygun olduğunu anladım yazılarınızdan, sw araçlar hakkında bir bilgim yok ama arkadaşım var onda kia nın sw aracı var çok memnundu hatta onunda aracının zamanı dolduğu için aynı aracının üst modelini alacaktı ama parasal durumlardan şimdilik vazgeçti kia ceed sw olması gerekiyor ve fiyat olarakta uygun bir araç zannedersem ,inceleyin derim.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    27

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Mehmetyilmaz Kia Ceed SW'yi yıllardır takip ederim. İlk modellerinde yakıt çok yüksekti. Sonraki güncellemelerde CRDİ motoru biraz daha düzelttiler. Şuan 136 Hp ve 300 tork değeri var ama yine de araç performans değerlerine bakıldığında VW grup 1.6 dizel araçların 120 hp 250 tork modellerinden daha düşük performans veriyor. Bagajı da yaklaşık 100 litre daha küçük. Onun için şimdilik askıda bekletiyorum. Öneriniz için teşekkür ediyorum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    157
    Verilen Beğeniler
    88

@mutineer901
    Düşük performans vermesinin sebebi şanzımanın gücü yola aktarma kabiliyeti.
    Bu dediğin olay eskiden çok fazlaydı ancak kia da çift kavrama şanzımana geçince bir dsg (vag grubu otomatik şanzıman) kadar olmasada hem performanslı hemde daha verimli oldu.

Üye
    Fatihhhh Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih Öztürk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    9

105.sayfada yukarda sizi etiketleyerek bir şey sormuştum müsaitseniz cevap verir misiniz. ? @StratoS

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    513
    Verilen Beğeniler
    122

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Fatihhhh

İlgili sayfada arkadaşlar size cevap verdiği için ben vermemiştim.

Sattığı araçlara indirim yapması bayinin elinde olan birşeydir. Siz, neden indirim yapmıyorsun diyemezsiniz.

Verdiğiniz örnekte, orta donanıma 32.000 TL indirim yaptıklarını, ancak full donanıma bu kadar indirim yapmayıp, 247.000 TL limite almadıkları için alamadığınızı belirtmişsiniz.

Genelde araçların full versiyonları az gelir ve onlarda çok hatırı sayılır indirim yapılmaz. Çünkü 1-2 tane gelen aracı bayi öyle ya da böyle bir şekilde satarım der. Biz Türk halkı olarak full+full araçları çok severiz. Bu yüzden sadece Peugeot değil, birçok firma full modellerinde indirim yapmıyor hatta limit altına çekmiyorlar. (Örn: Tucson Nline ve Elite Plus gibi)

Başka bayi ile görüşüp durumu çözemiyorsanız ve Orta donanım size yetmiyorsa, full donanıma kafanızı taktıysanız, Ocaktan sonra limit artışı ile tekrar görüşürsünüz.Başka birşey diyemem...

Üye
    Victory09 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Günaydın, 5008 allure paket almak istiyoruz Mersin'de yeşil renk olan mevcut fakat biz onu tercih etmedik başka bayi ismi bilen varsa bilgilendirirse seviniriz

Üye
    dzc81 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2019
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

paran yetiyorsa hiç düşünme git al şuan türkiyede alınabilecek en iyi suv

Üye
    Defne1234 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Victory09

Ne kadar fiyat verdiler ?

Üye
    Atmaca07 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Fiyat nedir

Üye
    amiira Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ, İsmail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    12

Selam arkadaşlar. Bugün Vergi dairesinde araç almak için uğraşırken başıma gelenleri anlatacağım size. Bakalım aynı durumu yaşayan var mı, Engel Raporlarını hangi tarih ve ÖTV den yararlanmak için hangi ibare ile rapor çıkarttıklarını bir görelim istiyorum.
    Şöyle ki; Bugün aracımın plaka ve vergi dairesi işlemleri için Trabzon ilinde Karadeniz V.D. sinde kısım şefi olan arkadaş benim 2015 Yılında emeklilik için almış olduğum raporu kabul etmediler. Dolayısıyla Noterden de plaka çıkarılmamış oldu. Yani bir engelliye Engel Üstüne Engel yıktılar. Neymiş efendim 2019 Yılı Ağustos ayında Sağlık Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı arasında bu engelli rapor düzenlemesi ile ilgili bir protokol yapılmış. Bu protokele uymayan raporum doğal olarak kabul edilmedi.
    Raporda belirtilmesi gerek bir ibare olmadan bu ÖTV indiriminden yararlanamayacağım tarafıma söylendi. Bu arada ben Sağ ayak alt ekstremiteden %40 oranında engelliyim. Gelinde zurnanın son deliğinde çıldırmayın. Raporlara yazılacak ibare şöyle olacakmış "SADECE HAREKET ETTİRİCİ AKSAMDA ÖZEL TERTİBATLI ARAÇ KULLANMASI GEREKİR". Evet yanlış okumadınız bu ibare olmadığı için raporum kabul edilmedi. İtirazlar ise fayda etmedi. Yol yine hastane ve rapor alma çilesine çıkıyor. Rabbim sabrımızı genişletsin. Hakkımızda hayırlısı olsun. Herkese iyi günler. Yaşadıklarımı yazdım ki belki birilerine yol göstermiş olurum.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    157
    Verilen Beğeniler
    88

@amiira
    Hocam bu yeni bi şey değil ki.
    Sizin aldıgınız rapor araç almak için sadece engel durumunuzu gösteriyor.
    ÖTV muafiyetli araç alabilmeniz için raporunuz ya %90 ve üzeri olması lazım yada %90 ın altındaysa "tertibatlı" kullanabilir ibaresi olması gerekiyor.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    513
    Verilen Beğeniler
    122

@amiira

2019 yılında Otomatik vites ile lgili düzenleme geldi. Sizin tertibatınız otomatik vitesli araç mıydı?

Olayın özü şu, engelli özel kodlu ehliyet ile engelli raporunun uyumlu olması isteniyor. Elbette bu uygulama bazı arkadaşlar için yeniden sağlık raporu almalarına sebebiyet verebilir, bunu mu kastetdiniz?

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    60
    Verilen Beğeniler
    145

@tetraplejikc5

117 BINE HANGI verdıkı en bos paketını style plus yanı

Üye
    amiira Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ, İsmail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    12

@StratoS 2017 yılında ehliyetimi değiştirdim. Ehliyet raporumda özel tertibatlı araç kullanabilir ibaresi var. Müracaat ettiğim rapor ise 2015 yılında aldığım engel tespit raporu. Evet sağ ayak alt ekstremite olduğum için Otom. Vites tertibatlı araç kullanabiliyorum. Düzenlemeden daha bugün haberim oldu. Burada hata silsilesi önce bayiinin raporu daha önce sorgulaması sonra benim bu raporu 1 ay öncesine sormam gerekirken sormamam. Akılsız başın cezasını ayaklar çekecek vesselam. Sağlıcakla arkadaşlar.

Üye
    emrah1986 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    05.12-2019
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    3 haftadır C5a kullanıcısıyım.Arabamı satmadan önce ikinci el f30 ve mercedes c bakıyordum.Hem 3008 gt'nin limitin üzeri hem de başka bir araç beni cezbetmediği için ikinci el almaktı niyetim.C5a'ı görünce tutuldum, mevcut muafiyetin kalkmasını 2 ay bekledikten sonra aracıma kavuştum.İlk izlenimlerim uçan halı olayı daha çok asfalt olmayan mıcırlı yollarda hissediliyor.Hatta abartı yapayım resmen asfalt üzerinde akıyormuş gibi gidiyor.İstanbul'da böyle yollar pek yok ama pikniğe v.s bir yere gittiğimizde inanılmaz konfor sunuyor.

Hiçbir zaman çift kavramalı şanzımanlara güvenemedim.Bu yüzden karar vermemde ki en büyük sebep 8 ileri tam otomatik olmasaydı.Bir dsg kadar olmasa da konforu olumsuz yönde etkileyecek bir tepkisi olmadı bugüne kadar.
    *130-140 km hıza kadar kabinin içi çok sessiz.Uzun yolda kesinlikle hissettirmiyor.Ne teker sesi ne de rüzgar sesi var.Akustik camlar gayet iyi.Ama bu sebepten biraz motor sesini muadillerine göre bir tık fazla alıyor diyebilirim.Benzinliden geçeceksiniz benim gibi biraz homurdabilirsiniz.Şartlar uygunsa benzinli alın premium araç sahibi olursunuz.
    *İstanbul sabah-akşam iş trafiğinde 6,5lt şuan.Kitapçığında 3 bin km sonra rayına oturur diyor. Açıkcası ağırlığına göre beni tatmin ediyor şuan.
    *Kocaman hayalet ekran var ama 3008'deki gibi kadran koymamışlar.Ve geri görüş kamerasının çözünürlüğü düşük.
    *Ebatlar konusunda rakiplerine göre zaten üstün, bunu ayrıca belirtmeyeceğim.
    *Ses açma-kapama ve cruise kontrol tuşlarında aydınlatma yok.Biraz alışmak gerekiyor.
    *Evet sert plastikler kullanılmış ama temasta olduğunuz yerler kaliteli.
    *Donanımlar zaten fıstık gibi.Bu fiyata başka bir marka sunmuyor takip ettiğim kadarıyla.Bu yüzden ufak tefek eksiklikleri fiyat/performansıyla unutturuyor.

Ve en güzeli gören dönüp tekrar tekrar bakıyor.Yüzü eskiyene kadar bu hissi yaşamak inanılmaz keyifli olacak.

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum, daha iyileri sizlerin olsun dostlarım.