Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    24v 20 amper aküye ihtiyacımız var. yardımlarınızı ve önerileriniz bekliyorum

Üye
    Tanel Tefenlili Avatarı

Son Giriş
    20.07-2011
    Saat
    14:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm amocuk bende var 2 hafta sonra geliyorum isterse msn veriyim taner.tefenlili@gmx.de ve cepi var 00491792474 ulasabilirsin ve ankarada büromuz 03123546345 sait abi arabilirsin saygilarimiz arz ederiz hockalin

Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

tamam ama bizim kısa sürede fiyatını öğrenmemiz gerekli çünki gürcistana gidecek bu akü ..

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kardeşimin kullandığı tekerlekli arabanın aküleri arıza yaptı ya da bitti bunlar 28 ah yalnız 28 ah bulamıyorum ya 26 ya da 33 ler mevcut ikiside kullanılabilirmiş fiyat olarak 33 ler daha fazla acaba 26 ah kullanışlı mı malum bunlar daha küçük olunca kullanışıda sıkıntı olabilir diye düşünüyorum yani daha az mesafe gider bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz 26 ile 28 ah arasında çok fark olurmu acil cvp verebilecekler olursa memnun olurum

Üye
    arhavisidere Avatarı

Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umudum25;

arkadaşım 26 ile 28 amper arasında hissedilir bir fark olmaz.hatta akü yü koyduğunuz yere sığdırabildiğiniz en yüksek amperli aküyü alabilirsiniz.büyük amperli olmasını bir zararı yok.ben şu anda 44 amper akü kullanıyorum.hem daha fazla mesafe yapıyorum hem de sandalye daha iyi hareket ediyor.eğer ankara isen mustafa saatçi firmasından bulabilirsin.

Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arhavisidere;
    yanıt için teşekkür ederim arkadaşım yalnız ben bu mesajı yeni okuyabildim okuyana kadar da aküleri almış oldum çünkü acildi bekletemezdim haze marka 26 Ah aldım umarım pişman olmayız randımanlı olur yalnız akülerin üzerinde çin malı yazıyor bunu görünce açıp firmaya sordum onlarda bana çinde üretilmiş ama bunlar kaliteli bir marka uyduruk bir ürün değil kesinlkle endişe etmenize gerek yok dediler kafam karıştı inşalla bir sorun yaşamayız.