Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 25 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    16:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fiyatı: 2.450 TL

13609473 1774826 9k0e465 - Satılık Hasta Taşıma Lifti ve tekerlekli sandalyeler: US SAĞLIK

Gerekli Tüm Bilgiler: sahibinden.com

www.ussaglik.com

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok pahalı konyada bunu sıfırını 1800 liraya satıyorlar bu ne fiyat ucuklugu

Üye
    dilbenx Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar engelliyi magdur ettikten sonra buraya nasıl reklam verebiliyorsunuz anlayamadın vijdan azabı duymuyormusunuz hic?
    Malınızı sattıktan sonra malınız bozuk cıkınca arkanızı dondugunuz engellileri unuttunuz sanırım.
    Yanlız engelliler magdur oldukları zamanları hic unutamazlar büyük bir kinle hatırlarlar satan kişiyi ve isminide bu tertemiz sayfalarda görünce sorarlar adama hani satış sonrası destek verecektin?

Üye
    dilbenx Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Turkey agent right for USSAGLIK and stop to export Hero 1 to USSAGLIK in 2 years ago. Our agent in Turkey now is Asporya. Please visit their website www.comfort.com.tr to find details. I trust that you purchased the old stok from USSAGLIK so that the battery was damaged immediately.

Best Regards,
    Tina Lee
    Sales Manager
    Comfort Orthopedic Co Ltd
    Taiwan Comfort Wheelchair Manufacturer and Wheel Chair Supplier

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

OOOO Kimleri görüyoruz...
    Engelli insanlara bozuk araç satıp daha sonrada hakkını savunan engelli insanları kimsesiz sanıp tehtid eden US SAĞLIK SİSTEMLERİ A.Ş'nin sahibi Ayhan AKTAŞ.

Sevgili Dostlarım, mahkemeye verdiğim ve hakkımı söke söke aldığım firmanın bu reklamına bakmadan evvel,hukuk bölümünde yer alan dava sürecimi gözden geçirmenizi öneririm:
    http://www.engelliler.biz/forum/huku...html#post71032

Karşınızdaki firmanın ve firma yetkilisinin engelli konusunda duyarlı olmadığını ve aldığınız araçta sıkıntı çıkması halinde size gereken teknik desteği vermeyeceğini tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim.

Üye
    dilbenx Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen öyle kardeşim bu firmanın web sitesinde yazdıgı gibi birlikte başarabiliriz dediklerine bakmayın engellileri yeri gelip bozuk arabaları satıp sonrada birşey yapamaz nasıl olsa mantıgını yürüten kişiler engellilerin neler yapabilecegini bu sitede görürler bende geliyorum Ayhan Aktaş bekle .

Arabayı aldım 40 gun bile kullanqmadım Sizi aradım satarken günde dört defa aradıgınız benim telefonuma bir kez bile cıkmadınz sekreterinizden gecemedik sekreteriniz ise aküler garanti kapsamında degildir yanlış kullanmışsınız dedi bana ben 12 yıldır akulu sandalye kullanıyorum ve aynı sandalye invacare hic degıstırmedım 3 defada akü degiştirdim sadece nedense sizin sattıgınız araclarda akü kullanma cahili olduk daha sonrada rahatsız edilmek istemediğinizi soylediniz bizde rahatsız etmedik sizi

Kardeşim ne güzel görüşmüş sizinle demekki siz resmi görüşmelere acıksınız bizde öyle yapalım o zaman hem arkadaşlar sizin bildiğiniz iki kişi bu firmadan magdur olan baska bir arkadasımız daha var bu siteye üye değil yani biz üç kişiyiz umarım sizlerde bize katılmazsınız magdur olmazsınız arkadaşlarıma saygılarımla..

Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size cevap vermezdim ama diğer arkadaşlar yanlış anlamasın diye cevap veriyorum ankarada dernek başkanlarından biri benim ve şirketim hakkında olumsuz bir şey söylerse ben hepinizden özür dileyip şirketimi bu sektörden çekecem siz insanlara malesef durumuzu kullanıp etkileme yoluna gidiyorsunuz benimde yasal haklarımın olduğunu bunları saklı tuttuğumu bir işletmeye böyle bir iftira atmak bu kadar kolay olmadığını size söylüyrum siz mahkemeyi kazandığınızı söylüyorsunuz sizin sadece aracınızı değiştirdik oysa siz aracın parasını istediniz parasını devlet sizin için ödedi siz kendiniz cebinizden ödemiş gibi parasını almak için mahkemeye verdiniz ama alamadınız niyetiniz yeni vıp otomobil almaktı evdeki hesap çarşıya uymadı benim sizi çok iyi tanıyorum.insanları etkilemeyin herkes herkesi çok iyi biliyor biraz kendinizi sorgulayın

beni insanları tehtid ettğimi söylüyorsun bunu ispat etmek zorundasın bunu ispat edemessen sen nağmertsin

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Sizi mahkemeye vereceğimi,hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımı söylediğim zamanda aynı nakaratı tekrarlamıştınız,avukatlarınız olduğunu size hiçbir şey yapamayacağımı.Peki sonuç ne oldu Ayhan Bey,ne avukatlarınız nede firmanız hukuk karşısında çaresiz kaldı.
    Aracımı değiştirmeye geldiğimizde bir ağlamadığınız kaldı.
    Söyledikleriniz tamamen hayal ürünü,benim vıp aracına ihtiyacım yok çünkü kendi kişisel aracım var.
    Buraya çıkıp firmanızın büyüklüğünden dem vuracağınıza kaybettiğiniz mahkemeden kalan avukat ücretini ve diğer ücretleri ödeyin.
    Avukatıma gidip ağlamayıda bırakın.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ayhan aktaş Mesajı Gör
    beni insanları tehtid ettğimi söylüyorsun bunu ispat etmek zorundasın bunu ispat edemessen sen nağmertsin
    dilbenx hanım,dilbenx hanımın babası ve ben sizin tehtidvari konuşmalarınıza tanıklık ettik.
    3 insan ve daha fazlası sizin yapınıza şahitlik ettiğine göre bırakında kimin mert kimin namert olduğuna insanlar karar versin.
    Siz ve sizin gibi insanlardan hiçbir vakit çekinmedim,çekinmemde.
    insanların sizin şerrinizden uzak durması için elimden geelni yapacağım,bundan şüpheniz olmasın.

Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz gerçekten bu ürünü tanıyormusunuz iki modeli var biri manuel el yordamı ile çalışıyor fiyatı konyadaki firma 2000 tl satıyor birde elektriklisi var konyadaki firma 3000 tl satıyor küsüratları yazmıyorum.şimdi size soruyorum bu fiyatın neresi uçuk lütfen bir insanı sorgularken doğru bilgi edinin kimsenin ekmeğiyle oynamaya hakkınız olduğunu düşünmüyorum.

Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana karşı ikiniz bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz elinizden geleni arkanıza koymayın sözleriniz kurmuş olduğunuz cümleler size yakışır buluyorum hanım hanımın babası gibi açık olun insanlarda ona göre değerlendirsin yok ağlıyormuşum sızlanıyormuşum gibi laflar tam size göre laflar burda altı kişi ekmek yiyor kimsenin ekmeğiyle oynatmam bu güne kadar kaç kişiye ekmek verdiniz.siz ne anlarsınız ben de burda size cevap yazıyorum yalnız size şukadarını söyleyeyim beni çok hafife alıyorsunuz

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Size karşı birşeyler yapmaya çalışmıyorum,size karşı bir şeyler yaptım
    Aracı şuan kullanıyorum,tekrar arıza yaparsa yine size birşeyler yapacağım.

Sizin engelli insanlara kurduğunuz cümleler karşısında bizim kurduğumuz cümleler inanın birer edebiyat şaheseri kıymetindedir.Aslında size kurulacak cümleleri çok iyi biliyorum ama neyse....

Biz kimsenin ekmeğiyle oynamıyoruz,sadece engelli insanları sömürmenize fırsat vermiyoruz.Ve hiçbir vakit de vermeyeceğiz.

Ne o yine tehtidvari konuşmaya başlamışsınız.

Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen zavallısın

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Sizin yaptığınız haksızlığa direnip,sizden söke söke 24.000 TL değerindeki 0 aracı aldığım için mi zavallıyım, yoksa size 4700 TL Mahkeme masrafı ödettiğim için mi?

Konuştukça batıyorsun Ayhan

Git misketlerinle oyna

Üye
    ayhan aktaş Avatarı

Son Giriş
    01.07-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    batan benmiyim bir aynaya bak

Sayfa 1 / 2 12 SonSon