Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gokhan7488 Avatarı

Son Giriş
    11.06-2016
    Saat
    09:51
    Yaşadığı Yer
    Bartin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ,
    Dedemin %98 engelli raporu var ve bu rapor ile otv muafiyetti arac almak istiyorum .
    Benim sorum su ;dedemin uç çocuğu var bu aracı aldığım Zaman Allah herkese gecinden versin vefat durumunda bu aracı ben çocuklarından birinin üzerine değilde torunu olarak kendi üzerime alabilirmiyim otv ödemeden ??

Üye
    karizmatikmen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    59

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gökhan merhaba,dedenin üzerinden aldığın aracı 3.şahıs da oabilir 3 kişiyi ruhsata işletir ve bu 3 kişi kullanabilir, dediğin gibi Allah'ım gecinden versin dedenin vefatı durumunda dedenin verasetleri üzerine devir yaparsınız ve aracın alım tarihinden (dedenin sağlığında aracı aldığınız tarih) itibaren 5 yıl satamazsınız şayet satacak olursanız alırken ödemenmeyen ötv tutarı ödenmek kaydıyla bir başka şahısa 5 yılı beklemeden satabilirsiniz. yani verasetlerin üzerine devir yapılır, 5 yıl sonra verasetlerinden sen devir alırsın. iyi akşamlar.