Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Lovest 42
    kardeş ben daha dün aldım ve kendi imkanlarımla cihazın bana gelişi herşey dahil 2400 tl ben sgk dan yardım almadım ayrıca
    ipekezgi kardeş bunu tercih etmekteki amacım ben sadece dişarıda kullanacam oturduğum daire giriş kat o yüzden öbürkiler denge ve zemin prblemi var dediler bu okadar basit değil akıllı fren felan var (gazı gevşettikçe araç yavaşlıyor) hatta yokuşta bile bıraktığın zaman duruyor

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur ederım nasıpse bende alacam ama hemen degıl arastırıyorum

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar gün bu gün Scooterım arızalandı hatta bu 2 arızası geçen sene motorun biri yandı yaklaşık 400tl masrafı oldu yaptırdık bugün itibari ile beyinde arıza çıktı(HARAKET 0 NE İLERİ NE GERİ GİDİYOR) öncelikle aldığınız ürünün bulunduğunuz yerde servis olmasına dikkat edin benim yok en büyük maduriyetim bu
    pek aktif kullanmadığımdan akü sorunu olmadı normalde bu kadar verimli olmuyormuş benimkiler 55ampx2 kuru akü
    şuan beyin problemi ile kullanamıyorum kendi imkanlarımla beyni söktük transistörler yanmış yarımda olsa arızasını çözdük(İLERİ HAREKETİ BAŞARDIK GERİ GİTMİYOR) NE YAPACAĞIMI ŞAŞARDIM BEKLİYORUM
    UCUZ MALIN VARDIR Bİ İLLETİ PAHALIDIR VARDIR BİR HİKMETİ doğru söylenmiş bir söz beyin araştırıyorum pahalı değilse beyin alacam

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12