Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    'Engelliden araç almak hiç mantıklı değil' cümlesi yanlış bir ifade olur. Ötv indirimli araç alma hakkına sahip olan kişinin sıfır araç alması mantıklı olur diyerek düzeltmek istiyorum @selda*

Geçen yıl aracımı satın almak isteyen bir engelli arkadaşımı sıfır araç almak konusunda yönlendirdim. Sıfır aracı ya çarparsam, hasar verirsem korkusu vardı, ayrıca donanım yaptırma işiyle uğraşmak istemiyordu. Ben 5 yıl bindiğim aracımı 31.000 tl ye sattım, o aynı markanın sıfırını 29.500 tl ye aldı. Aracını piyasa değerinde satmaktan normal bir durum yok.

İlan sitesindeki yayınını burada da paylaşmış arkadaşımız, ötv indirim hakkı olmayan insanlar bu siteye gelmiyor mu, nedir bu saldırgan tutum ? Yakışmıyor.

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    78
    Blog Mesajları
    4

İlahi @Sema ben burada bir kurum ya da bir topluluğu temsil etmiyorum ya... Hani bu siteye takılanlar da Angora tavşanı seven şoförler derneği lokali mensupları olsa detaylı açıklamak Şart olurdu Doğal olarak yorumum kişisel, ancak aynı zamanda benim gibi ÖTV muafiyeti bulunan Kişilerin de bir nevi düşünceleridir. 2. El yerine Sıfır araç almak senin örneğinden de göreceğimiz üzere daha mantıklı. Maksat engellilere pazarlamak değilse bu site yerine Sahibinden.com dan daha çok kişilere ulaşılır. Saldırgan tutum demeyelim de biraz eleştirinin dozu kaçmış diyelim...

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sahibindeki engelli araçları benim favorimdir mesela ; Ötv'siz fiyata satın alıp ötv fiyatı dahil satmaya çalışmıyor mı gülsem mi ağlasam mı karar veremiyorum hani sanırım bütün engellilerin o aracı satın alabileceğini düşünüyorlar . Aynı durum bu forumda satılmak adına konusu açılan araçlarda'da yaşıyorum abeste iştigal bir durum oluşuyor 1-2 yaşında araçtır alan'da satan'da memnun olur anlarım ama . Araçlara piyasa fiyatından yüksek bir fiyat istenecekse yeri burası değil online satış siteleri veya oto pazarlarına gidilmesi daha doğru

oabey
    Misafir Üye
    oabey Avatarı

eğer 5 yılı dolmuşsa piyasa fiyatı talepedeilir açıkçası tabi sökülemeyen bir aparatı yoksa

Üye
    Maki Avatarı

Gerçek Adı
    maki
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim aracımda sahiibinden com da satışta ilan no 20779926 müsait olan arkadaşlar inceleyip görüşlerini paylaşırlarsa fiyat konusunda da olabilir oto kontrol açısından saygılar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12