Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 30 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Melih İnce Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bu iki seçenek arasında kaldım bi karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

1. si 2015 Volkswagen Jetta 1.6 TDI Comfortline DSG Fiyatı Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

2. si 2015 Volkswagen Jetta 1.4 TSI Comfortline DSG 160 HP Fiyatı Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

hangisini önerirsiniz. aralarında 10 bin fark var fakat o 10 bine benzin alırım bi süre sonra aynı yere gelir.

Ve arkadaşlar şimdi elle kullancagım için arabayı aparat gerekiyor ya özel donanım. Onu alacagım bayii yönlendirirmi yoksa kendimiz birini buluptamı yaptırıcaz. Ve ayriyetten ne tür bi özel donanım önerirsiniz. Elim veya kolum ağrımaması için en uygun aparat hangisidir. Yardımcı olanlara tşk ler.

Üye
    bestadereler Avatarı

Son Giriş
    07.09-2015
    Saat
    20:48
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fazla kilometre yapmayacaksanız benzinlisini al motor bakım maliyetleride daha uygundur dizel motora göre

Üye
    Melih İnce Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hergün dolaşırım ben 30 km fln rahat yani. Yani aylık 150 lira fln verebilirim en fazla öğrenciyiz sonuçta.

Üye
    Melih İnce Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

5 sene sonra arabayı satmayı düşünüyorum zaten. Satma hakkı gelcek ya.

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

30x30:900x12:10.800 km yol yapar dizel al keyfine bak ama sana önerim opel astra sedan dizel otomatik gelecek onu bekle ve al derim. 1.6 motor olarak gelecek. vw satışı da gıcık servisi de tabii bana göre. ama opeli de düşün derim

Üye
    Melih İnce Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

satarken jetta çok rahat satılıyor aslında ben skoda octavia istiyorum herşeyi ile ful + ful jettadan daha kaliteli her yönden 80 bin dizeli ama jettanın adı oldugu için hemen satılıyor octavia da zorlanırım diye düşünüyorum.

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni kasa'da octivadaki tsi motorlar yeni jenerasyon emisyonu ve tüketimi düşük verimli olanlar ama jetta'da olan tsi lar eski jenerasyon tüketimi %20 oranında fazla . Diğer mevzu siz daha araç almadan 5 yıl sonra satmayı düşünüyorsanız DSG şanzımana sahip vw , skoda , seat bakmayacaksınız en çok arıza çıkaran tüketicilerini bezdiren daha başka bir şanzıman yok . Aylık 150 lira yakıt bütçesi ile benzinlide 200-300 mazotlu olan model de en fazla 400-500 km yapar

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Alırken 10 lira aza alıp çok yakacaksın satarkende 10 lira en az aza satacaksın ve nazlı satacaksın kesinlikle dizel al az yak ve satarkende gerine gerine 10 lira fazlaya sat

Üye
    Melih İnce Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buda gayet mantıklı

Üye
    redkit Avatarı

Gerçek Adı
    MK
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli-Merkez
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

jetta demişsin ama arada fark ne kadar bilmem de çok değil de benzin olsun varsın çok donanımlı full vs olmasın "PASSAT" VW grubunun en fazla tutulan sedanı... sonra golf geliyor vw nin passat ve golfu sıfırdada ikinci eldede peynir ekmek gibi satıyor ister dizel olsun ister benzinli alman olması yetiyor ne alırsan şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah

Üye
    oneday Avatarı

Gerçek Adı
    OneDay
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    7

Skoda Octavia benimde düşündüğüm bir araç.Arkadaşımda var . Almasına ben vesile oldum. DSG..Çok memnun . Umarım otomatik vitesinde bir sorunla karşılamaz . Tamirci bir yakınım 2013 öncesinde böyle bir sıkıntı olduğunu ondan sonra ise düzeltildiğini söyledi. Ama İnsan aldığı arabasına da korka korka binmek istemez . Bir arıza 10,000 TL tutarsa bir de .
    Kullandığım aracım 97 model olduğundan şuan hangi sıfır km aracı alsam bana Mercedes geleceğinden öyle yüksek donanımlı bir model alma gayretinde olmayacağım.En alt donanım ve otomatik yeterli bence . Ama dizel mi benzinlimi konusunda hala kararsızım.Sanırım galeriye girmeden ve satıcı ile pazarlığa girişmeden de değişmeyecek kararsızlığım.
    Alacağın aracı kazasız belasız kullanman dileğiyle.Allah tekerine taş değdirmesin

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

aynı dairede çalıştığımız arkadaşımızın 2014 model 7000 km de ki skoda yeti dsg aracı daha 3 ay önce şanzuman indirdi yaptırıp sattı birdaha mı asla otomatik dsg diyor. komşumun 2013 model dsg jettası 22000 kmde 2 kez şanzuman indirdi . almanyadaki akrabalarım dsg den uzak dur diyorlar . wolksvagen çinde ve afrikada 10 yıl garanti veriyor türkiyede 2 yıl garanti veriyor . eğer bu dsg illeti olmasın alacagım ilk araba wolksvagen olur yada düz vites kullanma şansım olsun gene wolksvagen alırım . şehir efsanelerine inanıp yok sorunu düzelttiler yalanına inanma . ben engelliyim marka fanatiği değilim rahatlık benim için önemli temmuzda yeni araç alacam ya mazda cx3 ya fiat 500l rockstar . sana tavsiyem o kadar para vereceksen mazda cx3 hem suv hem 4 çarpı 4 hem tam otomatik hem dizel hem en az yakan hemde dünyada en az arıza veren araç

saygılar

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@oneday DSG 7 ileri olanlar hala sorunlu ve 2013 den sonrakiler düzeldi ise tamamiyle efsane . Sıfır arabalar kavrama sorunu yaşıyor daha 10 bin km görmemiş araçlar servislerde yatıyor ve bütün bunlara vw cevap bile vermiyor 2 senede 3 kere kavrama değiştirenlerin sayısı yüzlerce . Düşünün garantisi varken sallamayan firma garanti bitince size neler yapar . Boşuna değil yeni superb'de eski sistem 6 ileri kullanıyorlar çünkü 7 ileri sistemi büyük bir ticari hata

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Dolusunu dizelini al kafan rahat olsun.. oto. benzinli araca bu zamanda geliri iyi olan biner.. 5 yıl kullanacan bu aracı unutma şimdi zorla ilerde zorlanma.. dsg şanzumanda şans işi bence , başka marka modellerede bakılabilir..

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hyundai Elantra full modeli tam otomatik şanzuman 73000 tl ( sen indirimli alacan ) veya dizel 80000 tl.
    ömür boyu kavrama garantisi, altı ileri tam otomatik ( TORK KONVERTÖR) şanzuman. Vites geçişleri hisedilmiyor, baskı balata derdin yok. Araba full her şey mevcut, yok yok
    Benim tavsiem dir, tecrübeyle sabit.
    Benim araç:2013 Hyundai Elantra Tune OV benzin + LPG

Dizel veya Benzin mi diye sorarsan, cevabım LPG taktıracaksan Benzinli, taktırmayacaksan Dizel ( daha önceki aracım 2008 Megan dizel idi).

Sayfa 1 / 2 12 SonSon