Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    redkit Avatarı

Gerçek Adı
    MK
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli-Merkez
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ha deyince alınmıyor çok dikkatli inceleyin. Bayiilerden test sürüşü isteyin.aparat olmadan siz kullanmasanız bile arabadan anlayan bir yakınınız test etsin farklarını kullanarak inceleyin.2 markanın da pazarı geniş ama fransız mı kore mi derseniz ben kore derim.yedek parça servis bakım renault a nazaran daha iyi +hyundaı 5 yıl garanti veriyor arabalarına aracın elektroniğinden kaynaklanan bir çok sıkıntı garanti kapsamına giriyor.renault servisleri doymuş gibi ben br çok servisi inceledim servis hizmeti olarak hyundaı o ayar rakiplerine göre daha iyi... Kasa sağlamlıgı aynı fark beklemeyin. Ama biraz daha zorlayabilirsen bütçeni toyota(yaris/auris) vw (polo/golf/jetta) honda (cıvıc "otomatik şanzımanı en sorunsuz araç 2.elde en yuksek bu grupları satabilirsin.) ben 2.el otomatik alacak olsam 1.sıra honda 2.vw 3..... Gider allah en iyi şekilde kazasız belasız kullandırsın.

Üye
    ElifD Avatarı

Gerçek Adı
    ElifD
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adrianople
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    29

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eğer hala almadıysanız i20 elite önerebilirim. memnunum.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123