Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba
    engeliden engellye araç satılırken araçtaki ozel tertibat ilemi satılır yoksa aracı satan kişi ozel tertibatını söker yeni alicak kişi tekrar proje çizdirir tekrar ozel tertibat yaptırır daha sonramı alım satım olur bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var saygılar sevgiler

Üye
    Dangerman Avatarı

Gerçek Adı
    Ozan
    Son Giriş
    13.05-2013
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    İskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anlasmana baglı olarak değişir ben tertıbatı aldım öyle sattım mesela bu alıcı ve satıcı arasında kı anlasmaya göre değişir..

Üye
    esrarengizadam25 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

anlaşmaya bağlıdır. ben aracımı satacağım tertibatını sökmeyi düşünmüyorum. 1500 lira değerinde olmasına rağmen

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Eğer alıcı da aynı donanımı kullanıyorsa, donanım araçta kalmak zorunda. Zorunda, çünkü donanımı çıkartmak demek, tescil işlemini felan değiştirmek demek. Zor iş...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

tamam arkadaşlar anlaşmaya baglı ama anlaşmak için tertibat kimin hakkı bunu öğrenmemiz gerekiyor yani tertibat satıcnın hakkımı alıcının hakkımı ona göre fiyat o kişide kalıcak

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    satıcı el tertibatı alıcı ayak tertibatı gerekir eski tertibatı sökmeden alıcı kullanabilirmi satıcı el tertibatı ile kullandıgı için alıcıda ayak tertibatı gerektigi için eski tertibatı ile kalırsa araç alım satımda bir sorun çıkarmı..

YANİ ALICI SATICI FARKLI donanım kullanıyorsa ama yinede tertibatı değiştirmeden alım satım yapılabiliyormu