Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onurfatih Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    05:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar elimde ikinci el sag sol iki adet motor ve havalı lastik akulu sandelye yedek parçaları Var ayrica aku degerlendirmek isterseniz 0543 727 73 29 numaradan ulasabilirsiniz uygun fiyat veya ipone 4,5 , yada temiz leptop ile takas olabilir

Üye
    onurfatih Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    05:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar benim engelli bir kardeşim verdı sizlere ömür rafat etti bu denenle akülü sandalyesi boşa çıktı gönül istiyorki ihtiyaç sahibine hediye etmek ama maddi sıkıntıdan dolayı düşük bir fiyata vereceğim fiyatı 750 tl veya temiz bir laptop yada ipone 4 ipone 5 telefon lada takas olur ama ben istanbulsan yazıyorum alıcak olursanız internet üzerinden satış yapabiliriz her iki tarafın güvence si için ayrıntılı bilgi için 0543 727 7329 arayın yada çarı yapın ben döderim veya sms atabilirsiniz araç fulya marka jolistik kısmında küçük bir sıkıntı var alacak kişiye detayları anlatırım parça olarak değerlendirmek isteyenlere parça olarakta verilebilir

http://www.alcakbelkoyusitesi.tr.gg