Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar selam
    ötv den faydalanıp otomobil almak istiyorum. Boyum 1.92 olduğu için ufak arabalara sığmıyorum ve rahat edemiyorum. Akülü aracımın ve benim ihtiyacım olan demirbaşların rahat rahat bagaja sığacağı bir araç istiyoruz.

Bütçe: ötv çıktığında 30-40 bin arası
    Otomatik ve dizel
    bagaj hacmi yüzünden statıon vagon tercihimiz var. Akülü arabam ımc 103 tam katlanmasa da kısmen katlanabiliyor. manuel sandalyemde var. Bunları sığması lazım

Biz fordb-max , Chavrolet cruse, citroen picasso, peugot 2008, üstünde durduk ama arabadan pek anlamıyoruz açıkçası.
    Not: Arabayı ablacığım kullanacağı için kendisi pek kaba saba doblo türü şeyler istemiyor. Alırsan ben kullanmam diyor
    marka ne olursa olsun araca transfer için ön koltuğun manuel olarak dışarı çıktığı bir mobilizasyonda yaptırmayı düşünüyoruz. Bu konuda da fikirleriniz neler merak edeyorum

Herkese sevgiler saygılar

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Renault Megane Sportourer, Citroen Grand Picasso, Passat Variant, Volkswagen Touran, Ford C-Max, Peugeot 5008, Volvo V50,V60, Skoda Roomster ve Kia Cee'd Sportwagen
    Bu araçların hepsinin küçük motorlu dizel otomatik versiyonları mevcut ve SW tipi araçlar. Katlanan akülüler rahat sığar.

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    1

Bu önerilerin çoğu ÖTV çıkınca benim bütçeyi aşıyor diye hatırlıyorum yinede teşekkürler
    Yok mu başka önerisi olan arkadaşlar

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler