Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın tanel tefenlı ve dıger arkdaslar...

bu sıtedekı sayısı 4 ü 5 i gecmeyen bazı kımseler..sözüm onlara akılları sıra engelı ınsanların parasını kayırmak..onlara yardımcı olmak adı altında hıc bır sekılde elle tutulmayan mantıhı olmayan gereksız lüsumsuz bos bos gezen deyıl engellı ınsanlara kendlerıne bıle faydası olmayan aksama kadar pc yanında cöreklenıp kımın etlısıne kımın sütülüsüne arsınan arkdaslardır bunlar..

oysakı farkında deyıller burda sadece otomotıv reklamı deyıl tıcaret adına yapılan her seyı karalamak dan öte halbukı daha ıyı reklamıı yapıyorlar buda alım satımcıların benım baska ınsanların ısıne yarıyor ...

burdakı 2 aracımı alan sahıs extra prens ve ıkı kısının reklamıma yaptıgı karalamayı göz önünde tutmöus ve bana söyledıklerı aynen su ====

bu ınsanların kendıne fayladalrı yok bır seyı bunlar karalıyorsa kesın o malzeme arac veya fırma ıyıdır dsüncesı ıle sızden araca almak ıstedık beyanlar aynen bu sekıl....

bırısı tutar amcam araba vercek bana der kardesım amcan veremez cünkü almanyada 2002 model 1.6 motor automatık sanzıman arac yok..olmayan seyı sana vercem dedı ıse 4000 euroya bu amcanın paraya sıkıntısı var anlıma gelır.....

dıgerı ordan cıkar burdakı ınsanlara ıddasız kore markaları sunar..korelıler kendılerı söylüyor..otomotıv sektöründe ıddasız markayız dıye adamların dedıgını sen tersını dıyorsun fabrıksasından ıyımı bılıyorsun

dıger yandan adam mercedesle hundayı getzı kıyaslşar.

bırısı prens 1.8 motor yola gıtmeyen sözüm ona türkce versoyunundan buldugu aracaı tavsıye eder..

vs vs vs vs bu kısılerın böylesıne mantıksız hıc bır yanı ele tutulmayan örneklerı cok....

demek ıstedgım ınsanlar adına yararlı bır seyler yapacaksasnız....elle tutulur bır seyler yapın kımse dört dörtlük deyıll....belkı bızımde sızden ögrenecegımız seyler var...

burda bır arkdas güzel söylemıs almanyada tanıdıgınız akrabanız varsa yurt dısı ımanklı dıye evet dogru almanyada paraya sıkıntısı olmnayan..dürüst.bu ısı bılen...almanlasmamıs tam bır türk yakınız varsa sızlere yardımcı olur.....

yada alacagınız ıyı bır refanas türkıyeden vaya almanyadan alacagınız saglam bu ısı yapanbır fırmadan alacagınız teklıftse sızler ıcın uygun...

cantada bır fırmadan öte yerı bellı yurdu bellı saglam bır fırma....

aksı halde burda herkesın bır bınıne camur atmanın kımseye faydası yok..sonucta bır mal satılıyor karslıgı verılıyor...buda sılah zoruyla olmuyor...

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EMEK

sen galiba yurtdışında degerli engelli arkadaşlara arac getiriyosun onun için okadar tepki gösteriyorsun sana yalanmı konulucam burda demogoloji yapma akıllı ol sen hiç araba araştırmayıp burda sıkıp duruyorsun bak bakım araba com sitesine varmı benim amcam senin sülalene deger demekki seninkiler paraya sıkışmışki seni hortumlamışlar benide uyarıyorsun korkma arkadaşım ben senin gibi yaş tahtaya basmam ben burda kimseyi savunmuyorum boş boş konuşup can sıkma arkadaşım burdaki insanlar sacmalıyor bir tek senmi dogru konuşuyorsun kim bilir kime bozuk araba kakalıyacan kendini adeta parcalıyorsun

Prens MickeyMouse user offline - Yurt dışından araç almak isteyenler dikkat! bu arkadaş fikrini sadece söylemiş isteyen kaydeye alır isteyen almaz szorla gelin benden alın demiyorki bazıları biyerlerini yırtıyor

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkdasım ben evet bu ısı yapıyorum ama ben sana gel benden araba al demıyorum.

zaten her öünüme gelende araba vermıyorum.

amcana gelınce bak bülnet kardesım ben burda köklü bır fırmayım...sana burda herkesın önünse selenıyorum su ankı söylecegım seyınde arkasındayım.......sonuna dek altında ımzamı atıyorum.....

SEN AMCANA VE 4000 EURO O SANA 2002 MODEL 1.6 MOTOR AUTOMATIK SANZIMAN PASSAT GETIRSIN....................

BUNU YAPSIN..........

BURDAN ZOR DURUMDA BIR ENGELLI KARDESIME BEN KENDI ADIMA BEDEVA ARABA TESLIM EDECEGIM.......................

BUNU YAZAN BENIM AMASYA MERZIFON EMEK OTOMOTIV VARMI GERISI DAHA?

HAYDI GÜZEL INSAN MEYDAN SENIN..............................

AMCAN SANA ALMANYADAN 1.6 AUTOMATIK SANZIMAN PASSAT VERCEK BUYUR KARDESIM AMCAN SANA O ARABAYI VEREMEZ

AMCAADA SELAM SÖYLE ALI ABIM BÖYLE DEDI DE................

SAYGILAR..

SANA 3 GÜN SÜRE ARACIN RESIMLERINI HER SEYINI BURDA YAYINLA......

AMA YAPAMAZSAN..................................

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bikere abi filan ayagını geciceksin güzel kardeşim bana nisanın sonuna kadar müsade et tamammı ozaman bakalım senmi dogruları konuşuyorsun yoksa benmi

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sana 3 gün süre bülent kardesım yazıgın düsüncenın arkasında ne kadar durabılıyorsun bunu ben dahıl herkes görecek amcan sana 4000 euroya 1.6 automatık vıtes vw passat alsın veya bulsun burda tüm arkdasların önünde bunu ıspatla...................................

senın amcan kesın dostum paraya ıhtıyacı var.. aklını kullan kım kayıp etmısekı koca almanyada 4000 euroya öyle bır aracı senın amcan bulsun.....

senı sabırıszıkla beklıyorum.....

gereksız yoruma lafa telafüze gerek zok konusmakla olmuyor senden real bır gercekclılık beklıyorum.

tskle derım

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ha nısan ha mart ne fark eder ben sana al getır aracı görem demıyorum....

amacana haber et bulsun sana o aracı sende burda alı bak al bu araba de resımlerını her seyını pasa pasa yayınla nısanla ne alaka sana getır demıyorum

bırak sımdı ertemele askları bülent ıcraaat görelım

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bensana 3 gün müsade et demedim sıkışınca 3 gün müsade diyorsun bende senden nisan ayının sonunu bekle ve gör diyorum kardeş ozaman görüşürüz burda seningibi insanların kurmuş oldugu sitelere bakıyorum almanyadan yarı yarıya fark var ne iş bu insan %300 kar edemezki insaf

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkdasım sen türkceden anlamıyosun galıba sana al getır türkıyeye demıyorum amcana söyle bulsun bır tane 2002 model passat 1.6 automatık sanzıman sende burda bana herkese dogrulugunu ıspatla bıze burda verıler ve resımlerını yayınla senden bunu ıstedım ben yıne sen aracını ıster nısanda getır ıstersen temmuzda sen önce laf olsun dıye yazdgın yorumun altından kalk bunu ıspat ederek...demogoljıye gerek zok

lüzumsuz cevaplar vermene gerek yok sen üstüne düsenı yap

adam bedeva alır yüzde 500 kar eder pahalı alır az kar eder sonucta alan memnun satan memnun olduktan sonra senın yüzde 300 nü kımse ıplemez sen kendıne bak bırak sımdı basklarının yaptıgı karı fılan

amcana hemen ulas sana bır adet 2002 model vw passat 1.6 motor automatık sanzıman arac bulsun sende bıze bunu ıspatla haydı davran telefona :-)))

not= ıspatın gelene dek 3 gün ıcınde yazdıgın lüzumsuz yazılar göz ardımdır

saygılar

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

araba buraya geldiyinde burda yayınlıycam ve özürlü arkadaşlar neyin ne oldugunu anlıycaklar burda fırsat düşkünlügü olan insanların birazda olsa işleri azalıcak ama kusura bakmasınlar gayri lafım ortaya pay alan alır

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oezix ARABA GEREKLI GALIBA DOSTUM TAMAMDIR BAK BÜLENT SENIN SAYENDE ARKDAS ARAC SAHIBI OLCAK INS.SÖZÜMDEZIM ÖZÜMDEIM oezix

SADECE 3 GÜN ICINDE BÜLENET BEYDEN BEN 2002 MODEL VW PASSAT 1.6 AUTOMATUK SANZIMANLI ARAC VERILERI VE RESIMLERI BEKLIYORUM ALIP GETIRMESINI DEYIL.

SÖZÜM SÖZDÜR SORUN YOK

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent beyyyy saatler senle amcanın zararına calısyor getırme aracı ıstemıyorum

sana cok acık ve net söylüyorum

burdan vrılerı ve resımlerı sadece senden cok bır sey ıstemıyorum...........yanı amcandan cok sey ıstemıyorum ara emcenı

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki emek kardeş burda fotografları yayınlarsam nasıl inanıcan nasıl ıspatlıycam sana o araba oldugunu şimdi işin gücün yoksa senle ugraşdur

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen yayınla ben anlarım yıllardır otomotıv sektöründeyım yedek parca tamır serbıs alım satım o benım sorunum sen yayınla ......benle ugrasmassın yeterkı hatasız ıs yap benle ugrasmassın.ok

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam yayınlıycam artık inanıp ınanmaman sana kalmış ve senden son bir istegim var forma anlamadan bilmeden şeyler yazma oyayı önce tam detaylı bir oku düşün sonra yaz güzel kardeşim tamam bu olay tatlıya baglandı yayınlıycam

Yasaklı Üye
    EMEK_ Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt / Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tamam arkdasım oezix bende almanyadayım düsüncen ıcın tskl ederım

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

Başlığın Etiketleri