Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Syn perwer sıfır araçlarda rodaj dönemi vardır bu kullanım kılavuzunu büyük ihtimalle uygulamadın sıkıntı o yüzden olduğunu düşünüyorum. bir kaç gün asfaltı ağlat sonra verilerini tekrar kontrol et sıkıntın düzelir. Ha yasal konuda ne yaparım dersen bu konuda uğraştıklarınla kalırsın. Örneğin sana ayıplı mal veya bunda abs var deyipte abs olmayan bir araç verilmemiş . sürecen 5 sene kazasız belasız

Üye
    alijchan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    perwer;
    bir dizel araba için bu değerler gayet normal. şehir içi hele istanbul gibi bir yerde kullanıyorsan bu değerler gayet normaldir.
    fakat kullanımına ve aldığın yakıtına bağlıdır. ayrıca aracın yeni olduğu içinde en az 5.000km de değerler yerine oturur. pejonunda dizel bir aracı vardı yeni alınmıştı onu denedim benim bmwden fazla yakıyordu fakat fabrika verileri bmwden düşüktü. o yüzden dediğim gibi kullandığın bölgeye yakıt kalitesine göre değişiyor.
    bana göre şahsen bp ile shell fazla benzin tükettiriyor bana en uygun total ile opettir. kullandığım araç bmw 3.20d olmasına rağmen.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234