Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cemil.tr Avatarı

Son Giriş
    02.09-2013
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben www.Tekerlekli Sandalye.com.tr den sandalye aldım çok pişmanım
    bana meyranın muadili dediler ve kalitesi meyra gibi dediler ama çok dandik çıktı. firmadaki yetkilileri arıyorum telefonuma çıkmıyorlar vede geri dönüş yapmıyorlar
    kısacası kazıklandım, halbuki ben sandalyeyi fitre ve zekat parasıyla almıştım haram zıkkım olsun bizim gibi insanları bile kazıklıyolar ya başka birşey diyemiyorum. burdan sandalye alan var mı varsa sorunu nasıl hallettiler lütfen acil yardım aldığım sandalye bu

Aldığım 7060 Service Tekerlekli Sandalye

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

hakem heyetine baş vur faturanla nezaman aldın bilmiyoırum ama geriş iyade etme hakkın var tam biliyi hakem heyetinden ulaşırsın

Üye
    yasar2456 Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    NEVŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

1 hafta içinde malı iade etme hakkın var beğenmediğin için ben böyle biliyorum.iadeli taahhütlü gönder almazlarsa ondan sonra veya şimdi bir hakem heyetine baş vur.

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

o sandalye alinirmi kardes hakatten çok dandik sandalye size önerim karadenizmedikal ürettiği sandalyeler çok kaliteli

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    10.06-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

karadeniz medikal sandalye üretmiyor benim bildiğim al sat yapıyor sadece manuel sandalyeleri var üretime oldukları onlara bedavada verilse binilmez türünden alan pişman

Üye
    angelland Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.tekerleklisandalye.com.tr/
    adlı internet adresinden iki buçuk ay önce 10.000 (on bin) Türk Lirasına iki adet akülü tekerlekli sandalye ve yanında iki şer çift ön tekerlek olmak üzere anlaşıp sipariş vererek ödemesini yaptık. Belirtilen internet adresindeki tlf numaralarından çıkan ve internet sitesinin sahibi olduğunu belirten “Serkan Kulan” isimli şahıs ürünleri satıncaya kadar çok ilgili davrandı fakat ürünlerin ödemesini yaptıktan sonra sandalyeleri gönderdiğinde, sandalyelerin yanında anlaştığımız tekerlekler yoktu defalarca telefon etmemize rağmen anlaştığımız tekerlekleri göndermedi ve artık telefonlarımıza da çıkmıyor. Ayrıca sıfır tekerli sandalyelerin yanında normalde vidalarını açmak için anahtar seti olur arabaların kullanma kılavuzu olur bunlarda yoktu ayrıca sandalyelerin faturasını da sandalyeleri gönderdikten sonra defalarca telefon ettikten sonra ısrarımız üzerine ancak bir ay sonra gönderdi. Kısaca anlaşmamıza parasını ödememize rağmen bizim için sıkıntılı bir alışveriş oldu ve ödemesin yapıp anlaştığımız söz verdiği tekerlekleri göndermediği gibi artık telefonlara da çıkmıyor maalesef ki kandırıldık, çok güvensiz bir site alışveriş yapmamanızı öneririm.

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Kulağımıza küpe olsun

Üye
    angelland Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce internet üzerinden tekerlekli sandalye dahil bir çok kez alışveriş yapmıştım hic böyle bir durumla karşılasmamistim ilk kez böyle bir şey oldu satis yapmadan önce o kadar ilgili konusurken şimdi telefonlarada çıkmiyor nasıl bir ticaret nasil bir satiş anlayişidir bu ...

Üye
    KÜREKÇİ Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    56
    Verilen Beğeniler
    45

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Medikalciler çoğu Engeli ve hastaların ahlarından nasıl kurtulacaklar.Adamlar hasta,engeli demiyor Eline düştüysen giydiriyor maddi manevi.Yazıklar olsun.