Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hakko.0101;

Not düşme falan hepsi hikaye amaç korkutmak kendi kazık fiyatlarından yağ satmak. aracınız ne tür yağ ile uyumluysa onu alıp koydurmanız kadar doğal bir hakkınız olamaz. standart dışı bir yağ olur o zaman not düşülebilir. hyundai servislerinde polen filtresinin çifti 110tl dışarda 25tl. bakıma gitmeden önce değişip giderseniz temiz gördükleri için değiştiremezler. polen filtresi nasıl değişeceği kitapçıkta vardır zor bir iş değil. bazı servisler insaflı fiyatları o kadar abartmıyorlar. bunun nedeni bazı bayiiler araç satarak kar ediyor, bazısı da abartılı servis ücretleri ile kar ediyorlar. o yüzden arayıp fiyat almak en sağlıklısı.

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bunu kimse yapmıyorkii... fiyatta anlaşacaklarını sanmıyorum servistir fiyat inmez diyip sanırım pazarlık yapmıyorlar... aracı ucuza aldım diyip sevinenler . bakımlarda o para çıkıyor... demek istediğim şuydu samet benzinli araç alıp lpg taktırılıp kullanılmaasında araç garantiden çıkıyor .. garantiden çıksa nolurki araçç ... farke deceğini sanmıyorum.. benim arkadaşım 207 aldı hemen lpg takdırdı kullanıyor garanti dışı olmuştuu .... zatennn .. zaten garanti kapsamına bişe girmiyorkliii korkuyorlar araç garanti diyeee bişe olsa garantiyemi sayıyorlar sankii.....

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakko.0101;

Madem garanti önemsenmiyor dizel aracınız varsada bakıma gitmezsiniz olur biter. 10bin km veya 1 yıl dolunca yağına suyuna bakarsınız olur biter.
    diyelim benzinli aracı ötv muafiyeti kullanıp aldınız + birde iyi birşey taktırıyım deyince en aşağı 1500tl lpg sistemi için cepten çıkıyor. ötv muafiyetiniz hiçbir işe yaramıyor. günümüz dizelleri çoğu lpg sisteminden bile az yakıyor artık. eski avantajı kalmadı.

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende yeni kasa Ford fiesta düşünüyorum yeni kasaları çok hoşuma gidiyor (2012 olanları) 2013 kasalarda ön ızgara pek hoşuma gitmedi.sizce nasıldır fiestaların otomatikleri ortalama 27-28000 tl ye falan geliyor raporla

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

.... dizel araçla benzinli arasında 6-7 bin tl oynuyorr... ne farkmışş buu
    dizelmi benzinlimii.. öncelikle bakım ücretlerini kontrol et araçtır benceee..... servis ücretlerine bakkk bence hyndaı çok çok uygunmuşşş

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nostradamus;

fiestanın manuel vites benzinli motor tüketimi 8.5lt. otomatik vites verilerini girmemişler ama 10lt altında olması mümkün değil. dizel otomatik seçenekleri de yok

Üye
    kuntakinte Avatarı

Son Giriş
    28.11-2013
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tabiiki dizel dizel dizel...

Üye
    gecemavisi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    tarbzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar yeni araclara baktım otomatık dizel 38 binden aşağı yok indirim fiyatı.. öncelikler cahvrolet dizel otomadiği yok, opel otomatik cıkarmıyormuş, reno en ucuz mekan hp 38 bin hundayi daha bahalı 20 i 1,4 benzinlisi bile 28 bin ayrıca eski sistem otomatık 4 ileri aşırı yakacağından eminim hundayi ucuzmuş ne ucuzu... cilio 4 1.2 tırbo 120 bygır benzinli cıkacakmış bu ay 26bin'e geliyor 100 km de ortalama 8 litreyi dümez dediler. ve sonuç kararsızım ama ikinci el c4 ctroen bakıyorum şu anlık başka ikinci el dizel otomatik önerisi olanların önerilerini bekliyorum saygılar kardeşlerim...

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG 34bin civarına gelir

Üye
    gecemavisi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    tarbzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar şu an 2006 dizel 7 ileri otomatık dizel fort fokus ful paket almayı düşünüyorum 100bn ila 150 bn kmde olan 25bin tl civarı başka cıkar yol yok benzinli alıp tup takdıracam da uzun iş lpgli arac kapıya koymam şu anlık ikinci el dizel bakıyorum sonuçları yazarım sevgiler..

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

arkadasım hem otomatik hemde dizel araç almak ne kadar mantıklı ? dizel aracı kullanmak bi dert + disel motorlar ufak bir arızada geri dönüşü cok zor olan motor tipleridir bence. hem disel hem otomatik şanzuman olan bir aracı almak gaz kacagını çakmakla kontrol etmek kadar tehlikelidir bence
    manuel şanzuman olan disel aracları bile devrinde kullanmak gerekiyor her şartta sürekli devir isteyen motor tipi var devirsiz kullanımda çok çabuk ömrünü tamamlar ve agır masraflar açar disel motorlar.

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAMET/;

Samet peki 2013 Hyundai elantra ve 2013 Honda civic nasıldır seçim yapacak olsan hangisini alırdın? ikiside hoşuma gidiyor (Kasa olarak ) fakat fiyatları fiestaya göre tuzlu ayrıca iki aracın giriş seviyesi otomatik vites fiyatları 51000 tl ötv düşünce kaça gelir tam bilemiyorum fakat ortalama 35 i geçer diye düşünüyorum Honda zaten kendini aşmış bir marka sorunsuz uzay kasa dizaynıda karizmatik duruyor Hyundai ise daha keskin ve sert görünümü ile hayran bıraktırdı beni tabi sadece dış görünüme göre araç alınmaz güvenlik,sağlamlık ve kullanım rahatlığı bakımından ikiside kafa karıştırıyor

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nostradamus;

Bahsettiğiniz araçlar benzinli modeller olunca honda benzinli motor konusunda bir tık ilerde. hyundai dizel motorda iyi. kasa donanım bakımından elantra bir tık ileride.

Madem bütçeniz 50bin seviyesindeki araçları almak için uygun, size 2013 kia cee'd öneririm

cee'd CONCEPT Otomatik 1.6 Dizel 128PS - 54.950 TL

hyundai ile aynı motoru kullanıyorlar hem dizel hemde otomatik araç almış olursunuz. bence daha mantıklı tercih bu. gidip incelemenizi öneririm çok şık bir araç.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kardeş, chevrolet aveo ya bi daha bak derim. boştan yere hava parası verme. yakıtta yakıyor diyen arkadaşlara da bi söz diyim hangi marka ne yakıyorsa en fazla onlar kadar yakıyor. uzun yolda benzinli cruze 0,293-0,297 kuruş yakıyor üstelik 2 tona yakın ağırlıkla. 1400 kilosu zaten kendi agırlığı. e biraz da konfor önemli içine oturduğunda araba diye bilesin ya. şehirdışı 6 lt yi tutyor. şehir içi kullanmıda trafik durumuna bağlı olarak 0,30-0,40 kuruş arası yakar en fazla

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    efekt;

ileride lpg düşünürseniz chevrolet motorları lpg dönüşümü çok sıkıntılı. çoğu usta takmaz bile.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon