Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hocam yanlis anlama bey olamadim daha ayrica seni rencide etmek degil maksadim ben araci kendi gözüm ile inceledim hata icinede bindim otomatigi yok evelki yazimada baka bilirsiniz otamatik otomatik

Üye
    mert. Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    antalya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siz yine de forddan şaşmayın.

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

üniversiteden strateji yünetim uzmanları hocalarımız toyota korollanın felsefesinden çok bahsediyorlar(yenilik ve gelişimden) ama bence biraz bekle elektirikli arabalar bi çıksın derim

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

forsa;

damdan düşme konusuna ayrıca girelim ama 30 000 karşılığı bir araba evin önüne gelecekse bu kayıp değilki
    ayrıca eger bu 30000 uyku kaçıracak kadar değerli ise neden araba alınsın cepte dursun daha iyi değilmi

Üye
    forsa Avatarı

Gerçek Adı
    Ercü
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bakış açısı tabi dogru söylüyorsun.. Yada şanzıman yüzünden yolda kalmak 30 bin veripte

aslında kısa yazmıştım ama uzatacagım şikayet var com a bir bakın dsg ve edc arızaları diye en az 4 bin ençok 15 bin tl ye varıyor arızaların parası 30 40 tl araca para vericem 3 sene bitimi arıza vericek araçparasının yarısını şanzımana vereceksin. . elektrikli arçların aküleri ve dolumları hakında biraz araştıma yapın bakalım nerelere geleceksiniz..
    Zaten hayat bize zor amacım kimseyi rencide etmek degil Cemil kardeş hakını hellal et zamanında çok faydanı gördüm.. Bizim sitedeki enbüyük anlam kargaşalıgı %90 ların otomatik olmayan araç almaları %90 dan aşagısınında otomatik vitesli kullanması ..Doktorlardan rapor alarak araba alıyoruz.. Devlet diyorki resmen ayagınızı yerden kesmek için araba almanıza yardım ediyoruz.. milet %40 vergi verir ken biz vermiyoruz herkesin gözü bizde kalıyor tabi bu işin başka boyutu .. Sorun cıkart mayacak araç arayın cıkarsada ucuza haledeceginiz araçlar bulun..Vergiler le ayakta duran bir ülkede yaşıyoruz saglam insanların zoruna ilaki gidiyordur..

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bende tümünü borççla araba almayı düşünüyorum. 25.000 civarı banka ile 3 yıl geri ödemeli bana 30000 e geliyor aetı elden alınan paralarile toplamda kapıya teslim bi araç için 35000 tl gözden cıkardım. ama bana ötv indiriminden sonra firma tarafından verilen fiyatın 30000 i geçmemesi lazımki bunun kaskosu tertibatı v.s. var. bi çok firmayı gzdim. citroen c elysee 1.6 otomatik exlsve alcaktım tipi yerinde sedan ve aile arabası idi. raporda sorun çıkınca sorunda şu: özürlü sağlık kurulu raporu yazmıyormus raporumda sağlık kurlu raporu yazıyormuş. bu sebepten dolayı. itiraz süresi v.s. yeniden rapor için hastane heyet derken bıktım. o aracı iptal ettirdim. şimdi yenile raporumu aldım. ama ne istek ne arzu kaldı. geceelerin uykusuzlugu gerçekten doğru çok rüyama firma dolandım. cok araba sürdüm.. rezalet bi durum yani. şimdi 29.500 -30000 tl chevrolet cruze 1.6 otomatik hb. orta donanımda bi araç aklımda ama yoruldum yaa. neyse hayırlısı inş.

Üye
    naifpolat Avatarı

Gerçek Adı
    naif
    Son Giriş
    13.02-2013
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 2013 fulence 1.5 ecd aldım biraz pahalı ama araba özellikle engelliler için ideal 100km de şehiriçi 5 lt yakıyor ve dizel

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

üstat kaça aldınız ne kadar maliyeti oldu size.

Üye
    Çapa63 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşlar; Araba almak için en uygun zaman ihtiyacımız olduğu zamandır. Ayrıca biz engellilerin en azından yani hiç yoktan iyidir diyerek sorun çıkarmayacak bir aracımızın olması şarttır. Talep artışı devam ettiği sürece de yeni yeni model ve yeni versiyonlarda araçlar tabi ki üretilecektir. Bunları beklersek iyi yada normal bir araç sahibi olamıyacağız.Biz engelliler için araç tercihi, markadan çok bizim kullanabileceğimiz, 1,6 ve 1,6 motorun altında, otomatik ve en önemlisi BÜTÇEMİZE göre olan araçlara yönelik tercihimizi yapacağız. Bazı markaların araçları sorunsuz ve taş gibidir. Diğerleri o kadar iyi değildir. Bu gibi bir anlayış artık geride kalmıştır. Biz engelliler Tüketici olarak ihtiyacımız olan sınıfı belirlemeliyiz ve o sınıfta bütçemizin yettiği en uygun arabayı almalıyız. Böyle bir tercih, bizim için uzun vadede en kârlı ve en makul tercih olacaktır. Saygılarımla

Üye
    naifpolat Avatarı

Gerçek Adı
    naif
    Son Giriş
    13.02-2013
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

43. 00 tl

liste fiyati ise 63. 650

Üye
    Murat_bursa Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

honda cıvıc derim arkadaşım ben de almayı düşünüyorum fiorino da kasa degişikligi olabilir

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:52
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Bütçenizi birkaç bin zorlayabilirseniz kesinlikle yeni gelecek olan Skoda Octavia 1.6 TDI DSG çok uygun bir seçenek biraz daha makul fiyatıyla eğer dizelde otomatik şanzıman seçeneği gelecek ise (ki sanırım gelecek) bir alt segmentte olan Skoda Rapid 1.6 TDI DSG yede bakabilirsiniz, inceledim gayet uygun ve geniş bir araç... Yakında gelecek olan Seat Toledo'yuda soruşturabilirsiniz...

İlaveten, DSG şanzımanlar ile ilgili endişelerinizde haklısınız ancak özellikle piyasada sorunlarla adını duyuran 7 ileri kuru tip DSG şanzımanlar son yıllarda üretim bandında bir çok defa revizyona uğradı (yazılımla birlikte kavrama ve mekatronik üniteleri geliştirildi) son dönem çıkanlar arıza konusunda oldukça yol aldılar. Şahsen ben bir kaç yıl önceki kadar endişe etmeden bir DSG araç tercih etmekte tereddüt etmezdim ancak buna rağmen +2 yıl garanti paketini yapabiliyorsam sıfır alırken hediye ettirir yahut satın alırdım.

Üye
    ozi09 Avatarı

Gerçek Adı
    ozlem
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    AYDIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar
    benimde raporum %47 ve bunun %8 ortepediden sağ ayak bileğimde kısıtlılık var bu raporu araç alımında kullanmam mümkünmüdür acaba ?

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SiyahPelerinliAdam;

seat ibiza 1.2 dsg şanzıman alınabilcek bi araçmıdır dsg 1.2 motorda yeterli olur mu?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12