Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    müyesser Avatarı

Gerçek Adı
    müyesser
    Son Giriş
    22.04-2013
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben sağlık güvencesi olarak eşimin sigortasından yararlanıyorum kendim bir işte çalışmıyorum çalışmak istiyorum fakat uygun iş bulamadım kendi sosyal güvencem yok yaşım ilerlediği için işe giremiyorum acaba 2022 aylığı alabir miyim? %40 rapor ile.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    85
    Blog Mesajları
    2

Bu konuyu bende çok merak ediyorum umarım alırsınız

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin kendi geliriniz, Türk Medeni Kanununa göre aile mallarına iştirak edilen miktar ve evde başka çalışan varsa (çocuğunuz gibi..) ondan alabileceğiniz ve eşinizden alabileceğiniz yardım miktarı da dahil tüm gelirleriniz incelenir ve sonucunda muhtaç bulunursanız tabi ki aylık bağlanır. Tüm gelirden giderler çıkarıldıktan sonra size düşecek miktar 115 TL'yi geçmemeli. Yani eşinizin saglık güvencesinden yararlanıyor olmanız sorun olmaz önemli olan inceleme sonucunda muhtaç bulunup bulunmamanız. http://www.engelliler.biz/forum/2022...ornekleri.html

2022 almaya başlarsanız, sigortalı olarak işe girdiğinizde aylığı kestirmekle yükümlüsünüz..