Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba %54 ve %60 oranlarında raporu olan iki kardeş tanıdığım var bunlar için 2022 maaşı konusunda bilgi almak istiyorum, nasıl olsa ellerinde raporları mevcut 2022 maaşı bağlanırmı, bağlatan arkadaş varmıdır...teşekkürler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:38
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    194
    Verilen Beğeniler
    84

% 40 ve üzeri engelli raporu bulunanlar, hastalıklarının ne olduğu önemli olmaksızın, şu şartlarıda uyuyorlarsa iki kardeşte ayrı ayrı 2022 maaşı alabilirler...
    18 yaşından büyüklerse kendi gelirlerine bakılır, hiçbir gelirleri yoksa nafaka yükümlüsü anne-babasının gelirinden giderler düşüldükten sonrakişiye düşen yardım miktarının aylık 107 TL'yi geçmemesi gerekir.. alacakları 2022 tutarları buna dahil değildir.
    çalışmıyorlarsa, aktif sigortalı değillerse, isteğe bağlı ve GSS kapsamında prim ödemiyorlarsa.. Kaymakamlıktan Mal Müdürlüğüne başvuru yapsınlar.
    18 yaşından küçüklerse vasisi için geçerli çalışmıyor olma şartı ve gelirinin 107 TL'yi geçmemesi şartı..

Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ediyorum...syg.