Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Maki Avatarı

Gerçek Adı
    maki
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın optimus devlet bana senin gelirin yüksek sana 2022 maaşı ve evde bakım aylığı vermem diyor bende eyvellah diyorum ha diyorumki kanun değişir verirse alırım bunda sahtekarlık nerede ben onu anlayamadım ha ötv indirmli araç alımına gelince 1.aracı yozgatta aldım oradaki dr heyetinin hepsimi sahtekar benim gibi devleti dolandırıyorlar 2 aracı adanada aldım dr heyet raporunu mersinde aldım yıllık izindeyken oradaki dr hepsimi sahtekarlar bana bir gebeliğimi varda bu raporları veriyorlar ben sizin engelli olduğunuza kusura bakmayın ama inanmıyorum sebebi heyet raporu alırken dr seni ve yanındakini doğru dürüst ne konuştururlar nede yüzüne bakarlar rapor alsaydın bunları bilmem gerekirdi madem herkes dolandırıcı ve sahtekar bari yıllardır alamadığım 2022 ve evde bakım maaşını neden ALAMIYORUM siz bana kanun maddesini yazmışsınız sagol bende diyorumki kanun 2022+ev bakım+29000 tl araba alırsın derse ve verirlerse sorun yok yok kardeşim 2022+evde bakım derse aracı vermezse yine sorun yok sgk ya devamlı genelgeler geliyor bir maddesi tutuyorki veriyor sen elindeki sabit kanuna bakma onlar genelgelerle genişletiliyor yoksa alınamaz kimseninde bize acımasına gerek yok acınacak bir durumda yok benim çocuğum allahın bir hediyesi sınavı 12 yaşında ve bez kullanıyor ağır engelli olmasa elleri sağlam olsa akülü sandalye alda bakalım nasıl alınıyor yaşım kırk oldu herkesin dürüstlüğü kendinedir insanları sahtekarlıkla itham edenler dünyaya at gözlüğüyle bakarlar lütfen rica ediyorum dünyaya dar çerçeveden bakmayın ülkemizde çok dürüst insanlar var ben ülkemi ve insanlarımızı çok seviyorum sizde sevmeyi deneyin selamlar

Üye
    hizal Avatarı

Gerçek Adı
    muzaffer
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    (size saydığınız şeyleri benmi vermiyorumki bana çemkiriyorsunuz...)
    ben kimseye çemkirmiyorum burda sen kendin çelişiyorsun sen vermiyosun o yüzden hakkını haram edemezsin!
    2022 maaşını geliri olmayan engelli alır diyosun, çalışamayan bir engellinin zaten geliri yok demektir.
    18 yaşını geçtikten sonra birinin bakmakla yükümlü olduğu kişi olmuyorsun yani anne baba kardeş sana bakmak zorunda değil onların sağlık güvencesinden bile yararlanamıyorsun
    onların aldığı maaş engelli bireyi ilgilendirmez.
    18 yaş altındaysan ozaman ailenin gelirene bakılıyo aynı şey bakım parası içinde geçerli 10 tl gelirin fazla olsun zaten bakım parası alamazsın.
    engelli kişinin abi ablası neyse evli ve çocuğu olsa 2000-3000 tl maaşı olsa engelli kardeşinemi bakmak zorunlu ailesinemi?
    yani engelliler yalan beyanda bulunmuyo merak etme gelir hesaplamasına dayalı haklar için vergi dairesinden, gelir idaresinden vb. kurumlardan yazı alıyosun.
    eğer yasalar senin dediğin gibi yorumlansa engellilerin vay haline...
    (benim ve birçok insanın gözünde bu şahıslar devleti dolandırıyorlar...hakkımızıda helal etmiyoruz...) bu uslup hoş değil

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12