Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    azad175 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler.Yaklaşık evrağımda 2 yıldır bir işlem yapılmıyordu maaşta almıyordum.Bimere başvurdum daha cevap gelmedi yalnız başvurduktan sonra aşağıdaki işlemler yapıldı.Şu andaki durumum nedir ? Maaşım kesilmiş mi ya da maaş bağlayacaklar mı ? Bir şey anlıyamadım.Yardım ederseniz çok sevinirim.

iyi gunler. Yaklasik 2 hafta once bimerle iletisimde bulunduk.2 bucuk yildir islem yapilmayan evrakta bimere mesaj gondererek asagidaki islemler gerceklesmis durumdadir.Bu durumda AYLIK MAASIMI toplu sekilde alabilir miyim ve raporumda 3 yildir cikmis durumdadir.Bu maasim baglandiginda toplu olarak gelecek mi yoksa aktif olduktan sonra mi basliyor.3 yildir bosuna mi bekliyorum ve maasim ne zaman baglanacaktir.Sizlerden cevap bekliyorum.Iyi forumlar...

iyi forumlar...

Adı : AZAD Soyadı : ALTINKAYA
    T.C.Kimlik No : Emekli Sicili : 928120385
    Vasi Adı : Vasi Soyadı :
    Emekli Nevi : SAKAT Durumu : İŞLEMDE
    Aylık Durdurulma Tarihi : Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
    Değişiklik Tarihi : Durumu :
    Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
    Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
    Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
    İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
    Ödeme Tarihi : Ödeme Durumu :
    Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 0.0
    Online Ödeme Açıklama : Son Maaşı(1 Aylık) : Aylık almamaktadır.

Evrak Açıklamaları
    Havale Yeri Evrak Tarihi Varide No İşlem Tarihi Açıklama
    DİYARBAKIR 31.07.2012 13590888 02.08.2012 Evrak sisteme kaydedildi.
    DİYARBAKIR 31.07.2012 13590888 02.08.2012 Evrak işleme alındı.
    DİYARBAKIR 31.07.2012 13590888 03.08.2012 Gereği yapıldığından arşive kaldırıldı.

Üye
    destiny07 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaş bağlanmak üzere ama AKTİF yazdıktan sonra bağlanır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

2022 yönetmeliği'nde ilgili bölüme göre 2022 başvurusu için evrakları ilgili birime teslim ettiğiniz tarihi takip eden ayın başından itibaren aylığın birikmeye başlaması lazım. Hele bir süreç işlesin ve tamamlansın, eğer başlangıç tarihi konusunda hakkınızı yerlerse, itiraz eder, gerekirse dava açarsınız.

Aylık başlangıç tarihleri
    MADDE 12 – (1) Aylık başlangıç tarihi;
    a) Aylık bağlanmasına karar verilenlere ödenecek aylığın başlangıcı, ilgililerin başvuru formlarının mahalli maliye teşkilatında veya il müdürlüklerinde kayda geçirildiği tarihi,
    b) 2 nci maddenin birinci fıkrasının (d) bendi kapsamına girenler için Kuruma başvurularının kayda geçtiği tarihi,
    izleyen aybaşıdır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    azad175 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilgileriniz icin tesekkurler ederim oncelikle ama anlamadigim ya 2 bucuk yildir bekliyorum bu 2 bucuk yilda surec islenmemis ona sasiyorum bu nasil bir istir kardesim anlamiyorum yani insani magdur duruma dusurmek bu kadar cokmu hoslarina gidiyorr...