Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    07:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba benim 2022 maaş başvurum onaylandı önline ödeme 26.7.2012 olarak gözüküyor benim ev adresim kısa bir süre önce değişti henüz adres bildirimi yapmadım eve gelecek olan ödeme emri evrağı eski adresimde olmadığım için bana ulaşamıyacak ben toplu paramı bu evrak olmadan çekebilirmiyim birde bu evrağn bana ulaşmaması bir sıkıntı yaratırmı adres bildirimini toplu paramı aldıktan sonra yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar..

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sorgulamada gördügün ücreti ceke bilrisin ama şunu söleyim kolay kolay o parayı vermiyolar orda onaylamış gözüküyo bir türlü vermiyolar 22 emeklisi arkadaşımdan biliyorum onaylanalı 1 ay oldu hala vercekler maaaşı hesabı gecince paranın orda gözüken kısmını alırsın

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bankaya paranın yatma süreci uzun sürüyor sanırım dün gitim sorgulatım bankadan yatmamış henüz benim tam olarak merak ettiğim adres değişikliğim oldu kısa bir süre önce şimdi maaşım bağlandı ama henüz adres bildirimi yapmadım ödeme emri evrağı eski adresime gittcek bana ulaşamıyacak o evrak olmadan paramı t.c numarası yada emekli sicil numarası ile çekebilirmiyin.. eğer bu konuda sıkıntı yaratmıyorlarsa bekleriz geçte olsa yatar toplu para .

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bulunuzdunuz ilin valiligine gidin adres bilgilerini güncelletin bide o sıkıntı olmasın öle veya böle alırsınız biraz sabır

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adres bilidirmi sanırım direk ankaraya kuruma yapılıyor o biraz zaman alır toplu paramı çektikten sonra yapcam adres bilidirmini umarım sıkıntı yaratmazlar bankadan tşk ederim