Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    varol42 Avatarı

Gerçek Adı
    Abdurrahman
    Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    22:13
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %90,6 ağır özürlü sağlık kurulu raporum var,2022 maaşı alıyorum ötv den yararlanıp sıfır araç almayı düşünüyorum peşinat verip kredi çekip taksitle. bu durumda maaşın kesilmesi veya geri ödenmesi gibi bir durum söz konusu olur mu ?

Logan MCV 7 Kişilik - Ambiance Edition 1.5 dCi 75 bg Euro 5
    Aracın full donanımlı modeli 35,150 bunu ne kadara alabilirim ötv den muaf şekilde

Birde ;renault Symbol Authentique Edition 1.5 dCi 65 bg Euro 4
    35,350 tl bunu ötv den muaf olarak kaç paraya alabilirim bu konuda acil yardıma ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesilir.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bahsettiğin araçları indirimler ile beraber 20 bine falan alabilirsin 2022 maaşının kesilmesinede gelince orası muammalı be kardeşim burası trkiye bir taraftan devlet diyor engelli 1.5 motorlu araç alır ise ihtiyaçtır maaş ı kesilmez diğer bir taraftan ise engelli araç alır ise muhtaçlık sınırı kalkmıştır maaşı kesilir bahsettiğin motor 1.5 galiba kesilmez ama sen işini sağlama al bir dilekçe ile baş vur kuruma işte 1.5 motorlu şu markalı şu fiyata bir araç almayı düşünüyorum ulaşımım kulaylaşması adına vs vs gibi gzel bir dilekçe yaz ve kuruma gönder bakalım oradan nasıl bir cevap gelecek şimdi öyle birşeyki kesilmez diyosun kesiliyor kesilir diyosun kesilmiyo 2022 maaşı en net bilgiyi kurumdan al bence ama kesilmez maaşın.

ertuğrul hemşerim seni anlıyorum insanlara faydalı olmak istiyorsun ama yazılarını takip ediyorum hedefine ulaşmıyo sakın bana kızmayasın haaa hemşeriyiz

hı ya bende unuttum söylemeyi her engelliye ötv indirimli araç alım hakkı verilmiyor engeliniz nedir ve raporunuzda h sınıfı ehliyet alabilir otomatik vitesli veya özel donanımlı araç alabilir diye ibare olması şartı aranmakta aracnızıda net 25bin e alabilirsiniz