Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2022 özürlü maaşı için 27 aralık 2008 de başvurmuştum. evrak takip sitesinde 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor. bilgi edinmeye sordum maaşınız ziraat bankasına yatmıştır, diyor. ama ödeme emri kağıdı gelmedi...
    daha ne zaman elime ulaşır, çok bekler miyim? tahmini olarak ne kadar toplu para alırım? evrak takipte "emekli nevi muhtaç, durumu aktif" yazıyor.
    tanıtım kartı kalktığına göre ne bekliyorum? bana yardımcı olur musunuz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Dönem maaşınızı TC kimlik numaranızla birlikte PTT'ye gidip çekeceksiniz. Toplu para için ise adresinize bir evrak gelecek. O evrakla birlikte, evrakta belirtilen bankaya gidip toplu parayı alacaksınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bülent bey cevabınız için teşekkür ederim dönem maaşı için pttye sordum para yatmamış ziraat bankasınada yatmamış ne yapmalıyım 1 ay oldu tanıtım kartıda kalktığına göre ne bekliyorum

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022 özürlü maaşı için 27 aralık 2008 başvurdum evrak takipte bunlar yazıyor ne kadar alırım

• SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
      22 01 2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
      25/02/2008 Yeni Rapor istedi
      04/03/2008 TARİHİNDE 17389KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
      14/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
      13.03.2008 TARİHİNDE HASTAHANEYE ARA KARAR YAZISI YAZILDI.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 04/06/2008

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey bilgi edinmeden şu cevap geldi13.11.2008
    Konu : 10.11.2008 Tarih ve 111706 numaralı başvurunuz

Soru : MERHABA 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞ İÇİN BAŞVURMUŞTUM MAAŞ BAŞVURUM KABUL EDİLMİŞ EVRAKLAR NE ZAMAN ADRESİME ULAŞIR TOPLU PARAMI NE ZAMAN ÇEKEBİLİRİM EVRAKLAR ADRESİME GÖNDERİLDİMİ NE KADAR SÜREDE ELİME ULAŞIR EVRAK TAKİP SİTESİNDE TANITIM KARTININ ALTINDA BİRŞEY YAZMIYOR TANITIM KARTI GÖNDERİLCEKMİ İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
    2022 Sayılı yasa uyarınca aylığınız bağlanarak Ziraat Bankasına gönderilmiştir. Ödeme emri ve bilgi mektubu adresinize intikalinde Bankaya müracaatınızda tarafınıza ödenecektir
    Bilgilerinizi rica ederiz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

2022 maaşları Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere üç ayda bir ödenir. Yani dönem maaşını şimdi değil, Aralık ayında alacaksın.

Toplu para için de tanıtım kartı değil, başka bir evrak gelecek. Onunla birlikte bankadan alacaksınız parayı. Bugünlerde gelir evrak.

Not: bu başlığa yanıt yazmak için "yeni başlık"a değil, "cevap yaz"a tıkla. Böylece mesajın bu balığın altına eklenir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaşınızı aralık ayında kimliginizle öngörülen günde postaneden alabilirsiniz.
    toplu para aslında tc kimlik numaranız ile ziraat bankası şubesinde ödenmesi gerekir ama ödeme emri size halen ulaşmamış ödeme emrini beklemelisiniz tanıtım kartı zaten kaldırıldı.
    normalde ödeme emri olmaksızın tc kimlik numaranız ile verilebilir ancak hesaba daha para havle edilmemiş olabilir siz ödeme emrini beklerken arada bi ziraar bankasına gidip sorunuz.

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba 2022 özürlü maaşına 27 aralık 2008 başvurdum 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor toplu ve maaş olarak ne kadar alırım nevi muhtaç durumu aktif bu aralık ayında maaşımı alacakmıyım

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mal müdürlügüne başvurdugunuz tarihi kurumun raporu kaç oranlar arasında kabul ettigini ilk aylık ödemeyi yazarsanız yardımcı oluruz.

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet bey 27 aralık 2008 de başvurdum hastaneden rapor yüzde 53 verdiler

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1300-1400 lira arasında alırsınız bu toplu para..
    haricen aralık mart haziran eylül aylarında da 540 lira maaşlar alırsınız..
    evrak takip sitesinde anladıgım kadarıyla kabul edilen rapor oranınız %40 ile %69 arası kabul görmüştür..

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba 2022 özürlü maaşım içinbugün bankaya gittim yine yatırmamışlar 14 ekim 2008 ilk aylık ödeme yazıyor 1 ay oldu daha bekliyorum bari araalık maaşını alsam daha ne bekliyorum tanıtım kartları kalktığına göre moralim çok bozuk

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar elinize ödeme emri geçtikten sonra bankaya gittiginizde hesap ta para yoksa. bir süre bekleyin. ilk ödeme tarihinden 45 ila 2 ay arasında yatıyor. elinize ödeme emri gelmesede tc no ile bankadan alabilir siniz. ama 45 ila 2 ay sabredeceksiniz.

Üye
    selenemre Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ARKDAŞLAR 2022 MAAŞ İÇİN BİLGİ EDİNMEYE YAZDIĞIMIN CEVABI GELMİŞTİR : MERHABA 2022 ÖZÜRLÜ MAAŞIM BAĞLANDI ÖDEME EMRİ MEKTUBU NE ZAMAN ADRESİME İNTİKAL EDER ARALIK AYINDA MAAŞIMI ALACAKMIYIM İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

• Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.

[list:abbc456d13] 2022 SAYILI YASA UYARINCA AYLIĞINIZ BAĞLANARAK ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR. ÖDEME EMRİ BİLGİ MEKTUBU ADRESİNİZE İNTİKALİNDE BANKAYA MÜRACAATINIZDA TARAFINIZA ÖDENECEKTİR.

Bilgilerinizi rica ederiz.[/list:u:abbc456d13]YARIN BANKAYA SİCİL NUMARAMLA GİTCEM İHŞALLAH ALIRIM PARAYI 14 EKİM 2008 İLK AYLIK ÖDEME YAZIYOR 35 GÜN OLDU DAHA GELMEDİ ACABA ARALIK MAAŞIMI ALCAM MI

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aralık maaşını sorunsuzca alırsın.
    Toplu parayı da evrak eline ulaşmamış da olsa almayı dene bence..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon