Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eryener Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    12:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tedavi ve nakdi yardım vakıfa baş vurdum durum toplatıda ret edildi ve ben başbakana yani bimer başvurdum ve il valiyene dilekçeyle başvurdum bu bir çözüme kavuşturması içim ama hiç kamudan yardım alamadım
    ama vakıf üşt makam biz raporda tedavisi olmuyor diye ret edilmiş ama benim heyet raporumda olur yazıyor ve yardımlarda devam ediyor diye üşt makam yazıyla bildiriyorlar benim adıma yalan ve yanliş beyanda buluyorlar ben şimdi ne yapayım hangi kuruma başvurayım savcılıfa nasıl ne şekide dilekçe yazılır benim maaddi durumun yok özürlü yasa ve kanun il belgeler bana yazın
    saygılarla

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş nerelisin hangi vakfa yazdın da seni sahtekarlıkla suçluyolar o ilin vakfına anlıyacakları bi mail atayım ben böyle olaylara uyuz oluyom şu vakıflardaki yiyiciler asıl sahtekarlar onlar

Üye
    eryener Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    12:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ş.urfanın birecik ilçesinde mustafa eryener 1997 yılında bir trafik kazası sonucu ortapedi ve işitme engeli oldum.1974 dogumluyum.ve devlete 18 ay askerlik yaptı

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yani şanlıurfa birecik vakfımı oranın maili varmı yazda bi mail atayım onlara