Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    polyana Avatarı

Gerçek Adı
    ayden
    Son Giriş
    29.01-2016
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Iyi akşamlar arkadaşlar....ben omirilik felçli bir bayanım..eylülden bu yana 200 tl babadan yetim aylığı alıyormuşum diye 2022 maaşımı kestiler...tamam onu anladıkta bugün haberlerde dul kalan bayanlara hem babadan hemde kocasından maaş bağlanacakmış bu nasıl oluyor anlıyamıyorum biz engellilere verdikleri 3 aylık maaşı 200 tl için keserken sağlıklı kişilere çifter çifter maaş verilmeye çalışılıyor...lütfen bu konuda biz de mücadelemizi başlatalım diyorum ben..nasıl çözüme ulaştırmalıyız bu konuyu....ben ailem olmasa yetim maaşı ile nasıl geçinebilirim...biliyorum hepimiz bu konuda mağduruz ..eğer benim gibi sizde mağdurlardansanız yada mağdurluğunuza bir çözüm bulduysanız benide aydınlatırmısınız...şimdiden herkese tşk ürler...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yetim aylığınızın, 2022 aylığı seviyesine çıkarılması için başvurada bulunabilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/2022...tml#post951494