Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadir212 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaslar cok acil yardımınıza ihtiyacım var ben 2022 maaşı alıyordum sgk araştırmasına göre eskiden emekli sicilim cıkmış yani bağkura kayıdım cıkmış ben ise buna hiç ödeme yapmadım maddi durumum kaldırmadığı için yıllar önce iptal etmiştim. şimdi sırf bu yüzden 2022 maaşim kesilmiş ne yapmam lazım acıl yardım ederseniz sevinirim ?

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    17:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sgk'ya kaydınızı yıllar önce sildirdiğinizi ve şuan herhangi kaydınız olmadığını gösteren belge göndermeniz gerekiyor.Bulunduğunuz yerdeki sgk il-ilçe müdürlüğüne tarafınıza herhangi bir kuruma kaydınız olmadıgını gösteren belge verilmesini belirten dilekçeyle başvurun.Aldığınız belgeyide Ankara sgk'ya yollayın

Üye
    kadir212 Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    01.01-2017
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki ne kadar zaman sürer bu galiba baya sürecek gibi ??? ve son aldığım maaşıda geri iade etmemi istiyorlar ?? ne yapmam gerek yardımcı olduğunu ziçin tşkler..