Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 73 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    açıkcası daha bekleyeceksiniz hemen gelecegını sanmam olmazsa tekrar ilekçe yazın mesela 1 ayı doldurunca cevap gelmezse

Üye
    muzo_74 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2012
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalem hanim her haklarimi kullandim ve dilekcede yazdim primsiz ödemelere hala maaşimizn neden yatmadgi konusunda net cvp yok diger arkadaşlar gununde almişlar sorun nerde anlamiş deglim ve hala maaşim yatmamiş
    aktif olmasina ragmen sorgulamada

Üye
    Dostname Avatarı

Son Giriş
    16.09-2012
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sputnik;
    Sizin verdiğiniz numarlardan birisini aradım yardm sever bir bey ile karşılaştım sağolsun.

Daha geçtiğimiz yılın 12. ayının dilekçelerini işleme alıyoruz 6 ay gibi bir süre bekleyebilirsiniz dedi ne yazık ki.

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

yapma ya nezaketli insanlar orası doğru çok iyi niyetli yaklaşıyorlarda bürokrasi devletinde çarklar kaplumbağadan yavaş ilerliyor açıkcası zaman geçtikçe şaşkınlık içinde kalmamak elde değil devlet borçlanma fazini uygulasınlar o zaman en azından üç beş üstüne koyardı

Üye
    muzo_74 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2012
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yoldaş maaşini aldinmi bir gelişme varmi bilgi felan

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

yok muzo baksana bilgi paylaşanlara göre daha beklemek gerekecek olurda böyle dilekçe vs. yazıp sonuç alanlar zaten paylaşmalı ve burada yazmalı konu açıldıktan sonra bir çok kişi dilekçeyle başvurdu zannediyorum önceliklerde yazabilir bir gelişme olursa zaten yazarım size

Üye
    mezmerdek Avatarı

Gerçek Adı
    Murat ATİLLA
    Son Giriş
    27.02-2013
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar BİMER e internet üzerinden de baş vurmuştum.Bu gün şöyle bir mail aldım paylaşmak adına........

bilgiedinm​e@basbakanl​ik.gov.tr
    Kişilere ekleKime: muratatilla01@hotmail.com

TARİH/SAYI: 04.04.2012 / 125628 SAYIN MURAT ATİLLA T.C. Kimlik No: 30476......Adres: Yeşilyurt mahallesi .............. Seyhan/ADANA ADANA E-Posta Adresi: muratatilla01@hotmail.com Başvurunuz bugünkü tarih (06.04.2012) ve 183366 Sevk :Sayısı ile ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI na yönlendirilmiştir. BAŞVURU TAKİP YOLU: Başbakanlığın (basbakanlik.gov.tr) web sayfasında sol alt köşede yer alan “Başbakanlığa istek ve şikayetlerinizi bildirin” başlığından sonra BİMER logosunu tıklayınız. BİMER sayfasında üstte menü yer alıyor. Başvurunuzla ilgili gelişmeleri menüdeki “Başvuru Sorgula” başlığını tıkladıktan sonra size verilen tarih ve sayıyı yazarak takip edebilirsiniz. Bilgilerinize. T.C. BAŞBAKANLIK Bilgi Edinme Birimi Başbakanlık Merkez Bina Bakanlıklar 06573 ANKARA Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat: Ş.Köymen Telefon: 0 312 422 26 44 Faks: 0 312 422 26 67 E-posta: bilgiedinme@basbakanlik.gov.tr Elektronik ağ: ...:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::... Başvuru : Ben Murat ATİLLA 746912112 sicil numarası ile Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü nden 2022 Özürlü maaşı almaktayım fakat en son mart 2012 dönem maaşım hesabıma yatırılmadığı için halen alamadım. gerekli işlemlerin yapılarak maaşımın hesabıma yatırılmasını ve tarafımın bilgilendirilmesini Saygılarımla Arz Ederim

Üye
    SAVAŞ75 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    18:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR merhaba bu 2022 maaşı kaç ayda belli oluyor ben 12.10.2011 de başvurumu yaptım rapor %90 geldi ama hala bir gelişme yok nezaman sonuçlanır acaba ? evrak takibnde bulunmuyor diyor

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

SAVAŞ75;

yaklaşık 5 - 6 ay sürer zaten sana evrak gelir o zamanda gider paranı alırsın evrak sorgulamada aşamaları görebilmen gerek

Üye
    mezmerdek Avatarı

Gerçek Adı
    Murat ATİLLA
    Son Giriş
    27.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Savaş 75 çok daha uzun süren arkadaşlar biliyorum 1,5 yıl gibi bak sana şunu söyleyeyim bu defa 144 işe yarıyor ara durumunu anlat.Bahsettiğim çok uzun süren arkadaşlar eskiden 170 vardı onu aradılar bir hafta sonra işleri oldu benim bildiğim bu kadar umarım yardımcı olmuşumdur.144 ü ara benimkide 8 ay sürmüştü aradım 15 gün şürmedi Primsiz ödemelerin para ödeme evrağı geldi

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

az önce internetten sgk sorgulamasında evrak takip bölümünde 2022 ile ilgili primsiz ödemelere gönderdiğim dilekçenin teslim tarihinde elden teslim alındığı ve zimmetten çıkarıldığı yazıyor (ptt kargo ile ilettiğim dilekçenin teslimat tarihiyle parelel) bugün içinde bir işlem gerçekleşmiş aynı şekilde 2 işlem uygulanmış elden teslim edilmek üzere işlendi ve zimmetten çıkarıldı gibi bir bilgi okuyorum işlem tarihi bugünü göstermekte. Bu durumda sanıyorum ki yakında takriben 3- 5 gün içinde iletilmek üzere bir evrak gönderilmiş olabilir.

bu arada bu işlemler SOSYAL YARDIMLAR DAİRE BAŞKANLIĞI EVRAK İNCELEME VE KAYIT SİSTEMİNCE gerçekleştirilmiş.

Üye
    mezmerdek Avatarı

Gerçek Adı
    Murat ATİLLA
    Son Giriş
    27.02-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sputnik dilekçeni göndereli kaç gün oldu?

Üye
    sputnik Avatarı

Gerçek Adı
    yoldaş
    Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

konu başlığındada belirtigim konu üzerine parası iade olmuş ve dilekçe ile başvurmuş olanlar şu adresten EvrakIzle.jsp sorgulama yapsınlar T.C. numaraları ile bunun dışında ikinci bir varide nolu evrak ta varsa iade olan paralar serbest bırakılmıştır yinede primsiz ödemeleri arayıp direkt sorun oradan alacagınız bilgiye göre bankaya gidebilirsiniz bugün görüştüm gidip paranı çekebilirsin dediler bankaya henüz ulaşmamış olacakki evrak işlemi bir hafta sonra gelmemi önerdiler ziraat bankasına yansıması 15 gün süre alabilir eve evrak gelmesini beklemenize gerek yok sicil numaranızla gidip çekebiliyorsunuz

Üye
    elmas82 Avatarı

Son Giriş
    17.04-2012
    Saat
    21:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende annemin mart dönem maaşını almamıştım ve dileçe göndemiş bekliyorduk
    bugün aile ve soyal yardımlar müdülüğünden gelen mektupta mart dönem maaşını ve auğstosta geri giden parasını ziraatbankasında tc numası ile alabileceğimiz yazıyordu ve öğleden ziraatbakasından paranın hepsini çektik.Buradan bilgi paylaşımında buluna tüm arkadaşlara çok teşekkürler umarım enkısa zamanda sizlerde maaşınızı alırsınız saygılar

Üye
    PALESTİNE_25 Avatarı

Gerçek Adı
    karabulut
    Son Giriş
    24.02-2014
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa/siverek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba sputnik arkadaşım evrak izle linkinden evraklara baktıgımda gönderdigim 2 dilekcemide gördüm tşk ederim biri ocak ayında ait zimmetten cıkarıldı diyor ikinci dilekcemde mart ayına ait ordada zimmetten cıkarıldı diyo ama tarafima herhangibir yazı gelmedi bu konuda ne yapmam gerek gerekirse buraya telefon numaramı yazayım cagrı bırak bu konuda konusalım sıkıntılı dönemdeyim
    0544 675 00 84

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon