Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    01.06.2008 tarıhınden beri özurlu aylığımı alamamaktayım. Emeklı sandığına bılgı edınme formunu doldurup gonderdım gelen cevapta aylıgın pttye yatırldığı soylenmekte ıdı. sayet yatırlmadıysa nufus kayıt ıle
    prımsız odemeler genel mudurluğune basvurunuz denmekte (adres ve fax numarsı var)
    ancak ben bu kayıt ornegını aldıktan sonra nasıl bı işlem yapacagımı anlamdım. lütfen yardım edınız. :?:
    :idea: mehmet hocam yardımm :idea:

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'ne

.. kayıt numarası ile 2022 sayılı yasa çerçevesinde aylık almaktayım. Ne var ki 01.06.2008 tarihinden bu yana aylık alamıyorum, hesabıma para yatmıyor.
    Aylığımın nedenhesabıma yatmadığı konusunun yazılı olarak tarafıma bildirilmesini; yatırılmış ise, maaşı alamamama neden olan aksaklığı nasıl giderebileceğim hususunun tarafıma bildirilerek maaş almamın sağlanmasını arz ederim

adın soyadın
    TC kimlik numaran
    adresin
    telefon numaran

Dilekçeyi göndereceğin adres:
    SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    15.10.2008 tarıhınde sgk prımsız odemeler genel mudurluğune dılekceyle fax cekmıştım aylığımı alamadığım için emeklısandığının takıb sıtesınde 20.10.2008 evrak tahsısısne gonderıldı yazıyo(durum aktıf), bundan 1 ay sonra bılgı edınmeye yazdım aylıklarınız için gonderdığınız evraklar işleme kondu yazıyo acaba aylığım aralık maşıma yetişirmi yada maaşı nezaman alırım ?