Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    .CGZ. Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    01.02-2016
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iadeli tahütlü gönderdiğim raporuma cevap alamadığım gibi buğün maaşımın geçiçi olarak durdurulduğunu öğrendim. raporumu direk göndermemi söyleyen ise kaymakamlıktaki mal müdürüydü. şimdi suçlu kim ben ne yapacağım? hakkım olan birşeyde çaresiz olmak kötü. ilginize teşekkür ederim. yardımcı olursanız sevinirim..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Cengiz sorun yok canını sıkma. Mal müdürü seni doğru yönlendirmiş. Raporla ilgili onlar işlem yapamaz. Onlar da kurum aracılıgıyla raporunu Ankara'ya göndermek zorundaydı zaten. Bu şekilde süreç uzayabilirdi. Müdür senin göndermeni sağlayarak surecin hızlanmasını düşünmüş ve bu konuda haklı.
    Sen de iadeli taahhütlü göndermişsin. Ankara'ya ulaşması fazla sürmemiştir. Raporun Kurum kayıtlarına geçtiği tarihe göre dikkate alınacaktır.
    Aylığın geçici olarak durdurulduguna göre demek ki rapor süresi geçmiş. Rapor süresi bitim tarihinden sonraki dönem başından itibaren aylıgın durdurulmuştur. Büyük ihtimalle bu da 1 Mart'tır.
    Raporun ellerinde ulaştıgında durdurulma tarihinden itibaren aylıgın açılacaktır tekrardan. Yeni raporun ulaştıktan sonra her halukarda Mart dönem aylıgını alırsın yani merak etme.
    Şuradan evrak takip bilgilerine bak:Sosyal Güvenlik Kurumu - ES 2022 Evrak Takip Uygulama
    Aylık durdurma tarihi kaç yazıyor orada? Dediğim gibi 1 Mart ise bu tarihten itibaren aylıgın açılır. İsterse 2 ay sonra ulaşsın raporun farketmez. Bu tarih itibariyle aylıgın açılır yani. Zaten o kadar uzun surmez ulaşması.

Üye
    .CGZ. Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    01.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim çok sağolun Allah gönlünüze göre versin..

Üye
    .CGZ. Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    01.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bipolar affektif bozukluk tanısıylap engelliyim 1 yıllık raporum bitmeden tekrar kurula girip 2 yıllık rapor alıp ank. ya sgk pirimsiz ödemeler müdürlüğüne diğer raporumun bitmesine 3 ay kala gönderdim fakat şuan maaşım kesildi ne yapmam gerek anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim. acaba raporu 2 yıllık aldığım içinmi böyle oldu? ilginize teşekkür ederim..

Üye
    .CGZ. Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    01.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tamamdır ancak cevap geldi herşey yolunda çok şükür..