Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    msnpolisi Avatarı

Gerçek Adı
    semra
    Son Giriş
    31.12-2011
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    elazğ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ablam 0 zihinsel özürlüdür. Bu özrülüğü nedeniyle kendisine 2022 sayılı kanun gereğince özürlü maaşı verilmektedir. 2022 sayılı kanunda aylığın kesilmesi halleri belirtilmiş olup bu maddeler için de araç alımı ile ilgili bir husus bulunmaktadır. ancak ablam üzerine sıfır araç aldığım için maaşım kesildi ayrıca önceden ödenen paraların iadesi istendi bunun için ne yapmalıyım? kanunları baştan aşağı okudum hiç birinde araç alındığı için maaş kesilir ibaresi yok ne yapmalıyım?

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

tam bilmiyorum yasayı ama kişi başı 400 liradan fazla gelir olmaması ve üzerine kayıtlı hiç bir şey olmaması gerekli keşke aracı almadan önce bir araştırma yapsaydın bir avukat bulup geç olmadan konuyu onunla görüşmelisin yasaları en iyi o bilir yol yakınken başının çaresine bakarsın sende...

Üye
    msnpolisi Avatarı

Gerçek Adı
    semra
    Son Giriş
    31.12-2011
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    elazğ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim xxman!.. Biz tükiyede "ben yaptım oldu kanunlarıyla" yaşıyoruz. Aracı almadan önce araştırma yapmıştım. Sosyal hizmetlerden bile maaş kesilmez diye söylenmişti. Keşke bunları yazıya döktürseydim şu anda uğraşmak zorunda kalmazdım