Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 56 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ÖM demek. Arkadaşımız özel mesajlarıma bakmamı istemiş. Konuyla alakası yok yani. özel mesajlara bakmayınca buradan yazmış.
    Gönül, sana SGK parayı yatırdık dedi mi? dedi. para yatırılmış bu çok açık. ne ödeme emri yahu? Ödeme emri sana geliyor. Ki bu ödeme emriyle onların alakası yok ki. merkezi ödemeler hesabına para yatırıldıysa sana verecekler o parayı. Sicil numaranı ver ve dogru hesaba bakmalarını soyle. Gerekirs emüdürlerine anlat olayı.
    Ya banka yalan soyluyor ya sgk. Biri para yatırdık diyor. yatırdıysa para nerede?
    Eğer sgk dogru soyluyorsa para yatırıldıysa banka nasıl bu hesaba yatırılan parayı goremiyor yahu?
    istersen şu SGK'yı tekrar arasana. Bankadakilerin sana soylediklerini soyle ve ne yapman gerektiğini sor onlara. parayı yatırmışlar mı yatırmamışlar mı tam ögren.

Üye
    maliw Avatarı

Gerçek Adı
    gönül
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    21:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melek hanım bugün gene bankaya gittim yok para ankarayı aradım aynı kişi çıktı söyledi şu.muhasebe belki ödeme yapmamıştır cuma günü gene bak bankaya burayı araman çare değil.sonra 144 aradım orasıda şöyle söyledi.elinize ödeme emri geldimi hayır gelmedi dedim. gelenevrakta ödeme günü yazıyormuş.peki nezaman ödenir dedim 1 ayı bulur dedi ankara cuma bak ara ara sor diyor 144 1 ayı bulur diyor.ben anlamadım bu işten bişey.:(((

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

2022 evrak takipteki emekli nevi numarası ve üzerinde tc kimik numaranızın yazdığı kimliğinizle ziraat bankasına gidip alabilirsiniz tc den benimkide çıkmamıştı emekli nevi numarası ve kimliğimle gidip çekmiştim saygılar...

Üye
    maliw Avatarı

Gerçek Adı
    gönül
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erdal sicil numarasıylada baktılar yok para bende anlamadım demek yatmadı daha bilemiyorumki. sevgiler.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Maliw, SGK'yı ara surekli.. "Belki yatmamıştır" diye bir cevap olur mu yahu? Sürekli ara baksınlar toplu paranın ödemesi yapılmış mı yapılmamış mı? İşin gücün yok sürekli bankaya mı koşacaksın yahu? bankaya paranın yatırıldıgını ögrendiğinde de bankaya gidip paranı çekersin.
    Zaten beklemişsin yeteri kadar, bu para hakkın. Ödeme emrini beklemene de gerek yok ayrıca.

PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ : 0312 458 12 05 -10- 15- 20--- 0312 458 11 54 - 55-56-57-58

Üye
    maliw Avatarı

Gerçek Adı
    gönül
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haklısınız melek hanım fakat SGKdaki memur burayı araman çare değil muhasebe ödeme yapmamıştır belki cuma günü bankaya bidaha bak memur sürekli cuma günü diyor.birde azarlıyolar 144 ara diye.

Üye
    fadim Avatarı

Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022 maaşı için evraklarım ankaraya gönderilmiş fakat evrak takibinde çıkmıyorum nekadar sürede evrak takibinde çıkarım?

Üye
    maliw Avatarı

Gerçek Adı
    gönül
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim altıbuçuk ayda çıktı evrak takipte sizin ankaraya nezaman gitti tarih olarak biliyormusunuz?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Fadim sen de mesajını ve sordugun soruya verilen cevabı bulamayanlardansın ablam Bir mustaleks bir de sen kendi mesajını ve verilen cevabı halen bulamadınız şu sitede kayboldunuz
    Anons sistemi yok ki "mesajınız burda" diyim
    Fadim sana daha önce şurada cevap vermiştim:http://www.engelliler.biz/forum/2022...l-yazilir.html
    Bu yazdıklarımı okur musun? kafana takılan olursa yine sorarsın.
    Ayrıca yukarıda Maliw de tecrubesini paylaşmış bak. Bir fikir verir sana bu da.

Üye
    fadim Avatarı

Son Giriş
    16.06-2012
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet bn enazından bı bıldırım falan beklıyodum ama oda gelmedı sonrada yazdıgım yerı bulamadım=)

ozaman daha cok beklmeme lazım benım daha 2 hafta oldu

Üye
    mahinur Avatarı

Gerçek Adı
    serpil
    Son Giriş
    01.08-2012
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba melek hanım ben babam için özürlü aylığına başvurdum.Annem içinde yaşlılık aylığına 28.02 2012 tarihinde 13.03 2012 tarihinde Ankaraya gönderdiler evrakları ne kadar sürede gelir cevap selamlar

Askıda Üyelik
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

Yuhh bana 1 haftada geldi size niye bu kadar uzun sürdü ?.
    ankarada oturuyorum 3 ayda bir 690 Tl aliyorum 300 aliyordum normalde çok zamlamış 1.5 yıldır aliyorum.

Üye
    mahinur Avatarı

Gerçek Adı
    serpil
    Son Giriş
    01.08-2012
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir de babam öceden yaşlılık aylığı alıyordu Akrabamız olan muhtar bi husumetten dolayı babamın aylığını kestirdi babam epilepsi hastası 100 de 48 rapor verdiler evrakları yaptırıp tekrar gönderdik gelirinde hiç bir değişme olmadığı halde muhtaçlığın kalktığını söylüyor çalışamıyor hiç bir geliride yok muhtar çocuklarının durumu iyi baksınlar diyor hiç birininde faydası yok sizce yeniden bağlanırmı aylık bide ankaradan ne kadar sürede gelir şimdiden teşekkürler

Üye
    maliw Avatarı

Gerçek Adı
    gönül
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm melek hanım ankarayı yeniden aradım cvp şu 15 mayıstan sonra dediler.toplu parasını bekleyen arkadaşlar varsa onlarda 15 mayıstan sonra bakssınlar inşallah daha fazla beklemeyiz.birde bişey daha sorcam bankada emekli sicil nosuyla bakın diyorum memur bana ısrarla siz emekli değilsiniz nerde bu numara diyor evet emekli değilim ama SGK evrak takipte bi emekli sicil nosu yazmış yani okadar bilmişlerki halan tc numarasıyla bakıyorlar bence banka bu memurlara bu konuda bi eğitim verse çok iyi olucak çok sinir oldum yahuuu

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mahinur baban için şurada daha önce cevap vermiştim ablamhttp://www.engelliler.biz/forum/2022...ml#post1053427

yazdıklarınızı bir bulabilseniz sevineceğim valla. Neyse alışırsınız sonra diyim.
    Mahinur, annenizin ilgili evrakları Ankara'ya gönderilmişse muhtaçlığı onaylanmış demektir zaten Evrak takip'den annenizin durumunu takip edebilirsiniz.
    Eğer Ankara, evrakları işleme aldıysa evral takipte görebilirsiniz durumunu.

Annenizin muhtaçlığı onaylandıysa babanızınki de onaylanır rahat ol Çünkü eşler birbirine bakmaka yukumlu bireyler sayılır. Birinin geliri yoksa öburunun de yoktur zaten

Bir de kendi başlıgından devam edelim soruların olursa oldu mu? Boylece sen de daha iyi takip edebilirsin, mesajlarını kaybetmezsin böylelikle

Maliw, bu işlerde inan sizler daha bilgilisiniz. Bunu bilin asla memurlara işinizi bırakmayın takipçisi olun Bu işlerden bu ders çıkarılır ancak di mi

geri dönüş için çok teşekkürler. İnşallah dedikleri gibi 15 Mayıs'tan sonra çekersiniz bu toplu paranızı. gelişmeden haberdar et ama olur mu? parayı çekince haberimiz olsun ki rahatlayalım biz de.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon