Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lillybell Avatarı

Gerçek Adı
    Lillybell :)
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

Bugün 2022 sayılı kanuna göre aylık bağlananlar için bilgi mektubu adı altında bir belge aldım. Bu belgede sadece adım soyadım, alacağım toplu para 2 aylık maaş tutarı var. Ben bunun dışında başka evraklarında geleceğini sanıyordum. Mesela yeşil kartla ilgili belgenin gönderileceğini sanıyordum. Şimdi ne yapacağım ben? Nasıl bir yol izleyeceğim bugünden itibaren? Lütfen yapmam gerekenlerle ilgili yardımcı olur musunuz arkaşalar?
    Özellikle yeşil kart için soruyorum. Çünkü sürekli kullandığım ilaçlarım var. Bu sebeple onu nasıl alabileceğimi bilmem çok önemli. Ben belgelerle gelir sanıyordum.

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeşil kart için saglık gurup başkanlidina başvuracaksınız.sizden tek belge yaptırmanızı isteyecekler.sonrasını onlar araştıracaklar.durumunuz uygun ise verilir.

2022 maaşi içinde ptt şubesine bakacaksınız.

saglicakla

Üye
    Halil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet önceden 2022'maaşı alanlara Tanıtım kartı yolluyorlardı maaşlarını ve toplu paralaranı almaları için.Şimdi ise toplu paranızı T.C kimlik numarınız'la Ziraat Bankasın'dan alabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey kimliğiniz le birlikte Ziraat Bankasına gidip paranızı cekmek.Üçer aylık dönemlerde ödenen 2022 maaşını ise PTT'den alacaksınız.Ve 2022'den yararlanan herkes otomatik olarak yeşil kart almayı'da hak ediyor bunun içinde yapmanız gereken bulunduğunuz ildeki yeşil kart bürosu'na giderek başvuru'da bulunmak.Kolay gelsin.

Üye
    didemsürenler Avatarı

Son Giriş
    24.11-2009
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle hayırlı olsun maaşınız benim oğlumun maaşı da onaylandı ama 22-08*2008 ilk ödene denmesine rağmen belge yok hala.lütfen bavuru tarihinizi ne kadar ödediklerini ve geçen süreci açıklamalı yazarmısınız bize örnek olması açısından

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    didem sürenler siz ilk aylık ödemeye ragmen bekliyorsnuz sanırım aşagıdaki linkte belirttim beklemenize gerek yok.

http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=39077