Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    feyza Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    09:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar...
    Benim karaciğer nakli olan Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü mezunu bir arkadaşım var.KPSS ye hazırlık yapıyor.Geçen beni aradı:"Karaciğer nakli olduğumdan % 70 rapor veriyorlar.Ben maaş albilirmiyim?Alacağım maaştan dolayı ileride ööğretmen ya da bir yere devlet memuru olarak atanmamda bir sıkıntı çıkar mı?" diye sordu.Benim bu konuda hiçbir fikrim yok.Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yuzde kırk ve üstü özürlü sağlık kurulu raporu alabilirse ve muhtaç bulunursa 2022 aylıgı baglanır tabi.
    Muhtaçlık sorgulamasının nasıl yapıldıgını anlamak açısından örnek olay 1 ve 2'yi inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ornekleri.html
    Tüm aylık geliri 100 TL'yi geçmiyorsa (buna nafaka yukumlusu yakınlarından alabileceği yardım miktarı da dahildir) sigortalı değilse istege baglı prim ödemiyorsa aylık baglanır. Kaymakamlık/malmüdürlüğüne başvuru yapacak: http://www.engelliler.biz/forum/2022...-ve-surec.html
    2022 aylıgı alması, atanmasında ve çalışmasında bir sorun çıkartmaz. Engel olmaz yani içi rahat olsun.
    Fakat çalışması, 2022 aylıgında sorun olur. İleride çalışmaya başladıgı takdirde en geç 90 gün içinde çalışmaya başladıgını bildirmesi ve 2022 aylıgını kestirmesi gerekir aksi takdirde işlem yapılır hakkında ve yersiz ödeme iddiasıyla kendisine borç çıkartılır.