Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunus27 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    12.09-2011
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    gazi antep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim özürlü kızıma 5 ayda cıktı maaşı raporu soruş turması hepsi 5ayda

sayın kalem ben işkazası gecirdim sol işaret par magımı kaybettim ssk dan muracat ettim maaş icin bana yüzde 15 işgöremez raporu verdiler ve bana sadece 100 tl maaş veriyor lar ben zihin sel özürlü birkızım var 2020 maşına müracat ettim yüzde 92 rapor verdiler 2senesonra maaşı cıktı ve 100 tl maaş alıyorum diye cocugun maaşını elime gwcmeden kestiler müracat yapsak 2020 maşa tekrar baglata bilirmiyim şimdiden tşk

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Kızınız 18 yaşından kuçukse sizin de dediğiniz gibi oyle 100 TL'lik bir geliriniz varsa 2022 engelli yakını aylıgınızı kesmeleri yasal malesef. Çocugunuz adına başka geliriniz yoksa eşiniz başvursun. Eğer eşiniz çalışmıyorsa ve sizin işgöremezlik aylıgından başka aylıgınız geliriniz yoksa dediğim gibi eşiniz çocugunuz adına yeniden başvursun:http://www.engelliler.biz/forum/2022...-ve-surec.html
    Siz başvurmayın sakın. Gelirinizden dolayı baglamazlar size. 2022 18 yaş altı engelli yakını aylıgına başvuran ebeveynin aylık 100 TL'ye eşit ve geçen bir geliri olmamalı çunku.

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    100 tl için maaş kesen zihniyet yerın dibine batsın.