Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    arzukaraoglu Avatarı

Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    16:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar merhaba herkese , ben raporu buldum ,kaybolmustu hanı, raporda "sürekli" yazıyor , evrakta maaş sure bıtımı nedenıyle kesılecek dedndğinden hepimiz surelı oldugunu dusunmustuk, ve bizde devlet hastanesınden gün aldık tekrar rapor için ( 5 eylul ) ,ama suan raporu buldum ve "sürekli" imiş. sorum şu yarın heyete girmesi gerekiyor rapor surekli olduguna göre gerek varmı sizce ,ben bu raporu gondersem yanlıslıgı duzemek ıstedıgımı belırtsem iş görurmu acıl fikriniz beklıyorum

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı şeyi bende bir çocugun evrakını takip ederken yaşadım.
    sürekli yazısı süreli olarak kabul edilmiş durdurulmuştu.
    ben elimizde bulunan fotokopi raporu bilgisayardan tarayıcıdan geçirip kurumun bilgi edinme kuruluna yazdım gönderdim ve çocuğun raporu düzeltildi yanlışlık oldugunu söylediler hatta bugunde toplu parasını aldı.
    yeni rapora gerek yok.

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benimde durumum geçi durumda yazıyor acaba yeni rapor için hastaneye direkmi gideyim yoksa kurum kanalıylamı gitmem gerekiyor bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın

Üye
    arzukaraoglu Avatarı

Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben şimdi yeni rapor aldım kurum a gondericem ,fax la mı gonderıcem değilse nasıl yıllar once mektup atmışlıgım var yoksa öylemi gönderilecek

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aşagıdaki adrese postaneden iadeli tahattüdlü gönderin..

SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Raporun "süreli" değil "sürekli" olduğunu ve maaşının kesilmesinin idareden kaynaklı bir hata olduğunu, sürekli ibareli raporuna istinaden maaşının hak ettiğin tarihten itibaren bağlanmasını talep et.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    arzukaraoglu Avatarı

Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya 10-15 günü geçmiştir gonderdim dilekçe evrak rapor ne varsa , önceki gun de yazdım bılgı edınmeye, ne aşlamada ne zaman sonuclanır dıye : "kurumumuza herhangi bir evrak gelmemiştir" yazmıslar . bu baslık altında biri postane ıadelı taahhutlu demıs adres vermıstı oraya gonderdım . acaba yanlıs mı oldu ve dilekçe neyse de raporun aslını gondermıştim ne yapıcam ben şimdi :cry:

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben dedim size iadeli tahüddütlü postaneden gönderin diye ancak evrakın iadeli tahaddütlü gitmesini özellikle istedim emiin olun evrak kaybolmamıştır en kısa sürede ellerine ulaşır siz sık sık bilgi edinmeden sorun..
    10-15 gün önce gönderilmiş olabilir ama resmi tatilden dolayı gecikme olabilecegini düşünüyorum bir müddet daha bekleyin ben sizin evrakın düzelecegini düşünüyorum.

Üye
    arzukaraoglu Avatarı

Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar , uzun bir aradan sonra merhaba ,
    önceleri yazışmıştık , devamı olarak buraya yazıyorum umarım yanlıs yere konu açmıyorumdur.
    abim zihinsel engelli , babam vasisi olarak atanmış maaşını çekiyordu , 4 gün önce babam vefat etti.
    öğrenmek istediğim , vasi ölümü halindeki prosedür nedir . şimdi maaş nasıl alınacak ,
    yeni bir vasi mi atanması gerekir ? ayrıca annem var ama okuma yazması yok , ben bekarım ,
    vasisi olabiliyormuyum , bu işleri hep babam hallederdi , ben hiç anlamıyorum , detaylı sıralı anlatabilirseniz çok memnun olurum
    iyi çalışmalar
    sağlıklı günler..

Üye
    arzukaraoglu Avatarı

Son Giriş
    20.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bende abimin maaşını her ayın 7 sinde alıyorum ( vasiyim). ancan bugun gıttıgımde mart ayı maaşı 22 tl yatmış dediler. neden böyle olduki . ayrıca provizyon sayfasında "hükümlü ve tutuklular gss kapsamı dışındadır". yazılı . hükümlüler maaş alamıyorlar mı acaba ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12