Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yüzde 80 şizofreni ve toplamda yüzde 85 engelli raporum var.maaş için başvurduğumuzda hiç gelirimiz yoktu.sadece üvey babamım maaşıyla yaşıyorduk.şu an annemin emekli maaşı var fakat üvey babamla boşandılar,yani tek gelirimiz annemin 780 tl lık maaşı,ayrıca ssk emeklisi babamın sağlık sigortasından faydalanıyorum.evde sadece annem ve ben ikamet ediyoruz şu an.bu durumda maaaşım kesilir mi acaba.masraflara gelince sadece kiramız 530 tl.2022 maaşım olmadan geçinmemiz mümkün diil ama forumda bizim durumumuza benzer kişilerin maaşlarının kesildiğini okudum.korku içerisindeyim,cevaplar için şimdiden tşkler.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Anneniz sizin nafaka yükümlünüz olduğu için aldığı maaştan size ayırdığı miktar önemlidir ve bu miktar aylık 100 tl'nin üstünde olmamalı. Babanızın sağlık sigortasından yararlanmanızda kanuna ve yönetmeliğe göre sakınca yok ama bazen bu durumla karşılaşılbiliyor, bu durumda kalırsanız bir dilekçe verip yönetmeliğin ilgili maddelerini gerekçe göstererek itiraz edebilirsiniz.

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Cevabınız için teşekkür ederim.annemin maaşından bana para ayırması mümkün diil.zaten kiramız sadece 530 tl,kalanıda elektrik,su vb. Masraflara gidiyor.keserlerse itiraz etmeyi düşünüyorum.cevap için tekrar teşekkür Ederim,bi kaç gündür kimse ilgilenip cevap yazmamıştı.

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sema hanım cevap yazılmaması ilgisizlikten değil,ne yazacağımızı bilemememizden. ortada bir yasa,yönetmelik var,çeşit çeşit uygulama var.