Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    evren evren Avatarı

Gerçek Adı
    muhammed eşref evren
    Son Giriş
    12.04-2012
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    melek hanım mrb mal müdürlügüne gittim engelli maaşı alamamamın tek sebebi saglıkta müstehaktır yazılı olmasını gerekçe gösterdiler eger müstehaktan düşürür isen yeni bir dilekçe ve müstehak degildir belgesi yeterlidir dedi bu durumda ne yapmalıyım? ayrıca oglumun raporuyla araba almak istiyorum raporun yüzdesi ne olmalı anne bakım ücreti alıyoruz kesilirmi? saygılar sunarım

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evren evren, çocugunuz 2022 aylıgı alınca zaten otamatikman 60/c (3) kapsamında GSS'lısı olacak. Kaymakamlık malmüdürlüğüne gidin bunu soyleyin.
    "Onca ugraştım çocugumu sigortamızdan faydalandırmak için şimdi 2022 aylıgına başvurmak için kestirmek bana pahalıya patlayacak" diyin. hade olumsuz karar alldılar e bunda da tekrar çocugunuzu kendi sigortanıza geçirmek için mi ugraşacaksınız? Bunları anlatın ve başvurunuzu kabul etsinler. en azından muhtaçlıgınız sorgulansın muhtaçlık kararı olumlu yönde çıkarsa siz de çocugunuzu sigortanızdan düşürürsünüz. Şu aşamada boyle bir riske girmeyin derim. Çünkü muhtaçlık kriterlerinize uyup uymadıgınız konusunda emin değilim böyle bir durumda bu riski size önermem.
    Bu riski onlara güzel bir şekilde anlatın ve size yardımcı olmalarını söyleyin.
    2022 özürlü alıgı için başvuran oğlunuz sigortalı değil, başvurmasına mani yasal açıdan bir dayanak yok. başvurunuzu dikkate almak zorundalar. en azından başvurunuzu dikkate alamayacaklarını size yazılı olarak sunsunlar. yazılı olmayan söze itibar etmeyiniz. başvurunuzu niçin degerlendirmediklerini niçin başvurunuzu işleme almayacaklarını size yazılı olarak belirtsinler.
    Araç için sorularınızı şuradan sorun:Özel Donanımlı Otomobiller - Motorlu Araçlar - H Sınıfı Ehliyet
    Ayrıca:http://www.engelliler.biz/forum/evde...ml#post1013724
    Ayrıca 2022 aylıgı açısından muhtaçlıgın nasıl tesbit edildiğini anlamk açısından örnek olay 2'yi tekrar okuyunuz:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ornekleri.html

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12