Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ks207 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2013
    Saat
    19:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2010 kasım da 2022 ye başvurdum bugün aradılar babam gitti mal müdürlüğüne bi form doldurup vermiş
    az biraz sonra bankadan aradılar mülakatınız olumlu sonuçlandı cuma günü sözleşme imzalama pazartesi iş başı dediler

şimdi ben bu 2022 yi nasıl yapayım hemen mi kestireyim sonra mı cezası falan var işe başlamadan mı başladıktan belli bir süre sonra mı iptal ettirmek lazım bilmiyorum
    2022 nin de daha bağlanmasına var mı yoksa yakın zamanda bağlanırmı bilmiyorum

aslında işe başlacağım için çok da önemli değil alıp almamam ama olması gereken neyse onu yapalım

Üye
    Abdussamed Avatarı

Son Giriş
    17.10-2012
    Saat
    19:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mal müdürlüğüne mutlaka uğrayın sonra ceza gelebilir.

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Sigortalı bir işe başladığınızda 90 gün içinde sgk'ya aylığınızı kestirmek için dilekçe verip aylığınızı kestirmekle yükümlüsünüz. Aksi taktirde size yersiz ödeme yapıldığı için ceza kesilip borç çıkarttırılır.

İşe başladıysanız bu bağlantıda ki dilekçe örneği ile başvuru yapıp maaşınızı kestirmeniz sizin hayrınıza;

http://www.engelliler.biz/forum/2022...i-dilekce.html

Üye
    ks207 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2013
    Saat
    19:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol capricon 10 gün oldu konuyu açalı yeni cevap geldi ben bekleyemedim kaymakamlığa sordum dilekçeyi verdim

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle işiniz hayırlı olsun.2022 sayılı yönetmelik ile ilgili son düzenlemeyle beraber;
    Birinci fıkranın (ğ) bendi uyarınca aylığı kesilmesi gerekenlerden, isteğe bağlı prim ödeyenler hariç olmak üzere, uzun vadeli sigorta kolları açısından zorunlu olarak sigortalı olmayı gerektirecek şekilde çalışması bulunmakla birlikte bu çalışma süresi bir takvim yılı içerisinde toplam süre olarak bir ödeme dönemini aşmayanlar hakkında aylık kesme işlemi uygulanmaz.Bu kapsamda size tavsiyem şudur.Sonuçta bir işe başlamışsınız fakat iş sözleşmesinde belirtilen koşullardan biri olan deneme süresi içeresinde dilekçe yazmayın fakat maaşınız postaneye yatmış olsada maaşınızıda almayın eğerki deneme süresi bitiminde haala işinize devam ediyorsanız durumu bildirin ve durumu bildirirken adınıza postaneye yatmış olan maaşı kullanmadığınızı da belirtin.Başarılar dilerim.