Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    |GKN|KRL| Avatarı

Son Giriş
    05.07-2011
    Saat
    02:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadşalr yarın 3 aylık maaş alıcaz bizim cumartesine denk gelmişti hafta sonuna ben cuma gittim sordum cuma veriyolarmı diye sizin salı doluyo dedi+gelirken muhtarlıktan onaylı halen yaşadığına dağir 2 satır yazı getiriceksin bana bi örneğini verirmisiniz..

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

normal çünkü annen veya yakının sana vasi ise istiyorlar bizde aynen öyle yapıyoruz. Muhtara gideceksin senin sağ olduğuna dair yazı alıp, vasi kararının fotokopisini çektirip vereceksin ve maaşını alacakwsın. Bu kadar .

Üye
    |GKN|KRL| Avatarı

Son Giriş
    05.07-2011
    Saat
    02:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yok benim için değilde abim için abim görme özürlü bende diyorum ki bu şimdi muhtar değişti pek işi yorgamı bilmiyo muhtara diyorum 2 satır yazı istediler n yazıcaz diye bana soruyo en sonunda imama yazdırdım bi tek muhtar imzası atıp altına mühürünü bastı bana o yazının örneği lazım bende burdan yazıp muhtarın önüne vericem at imzanı çak mührünü uğraştırmasın beni örnek lütfen veriniz bitane.