Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canhan58 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2011
    Saat
    14:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar bir yakınımızın eşi ve çocugu 2022 maaşı almaktadır,aile üyelerinin yeşil kartları da vardır.Babanın bir rahatsızlığı çıktı babanın bir yakını özel sağlık sigortası yapıp ameliyat yaptırmak istiyor ameliyat olduktan sonra özel sağlık sigortasını iptal ettiricek bizim öğrenmek istediğimiz engelli maaşlarına ve yeşil kartlarının iptal olma riski var mı??

şimdiden cevaplıcak arkadaşlara teşşekürler...

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sanırım özel sağlık sigortası etkilemez ama neden özel sigorta yapılıyor yeşil kart hemen hemen her yerde geçerli,sgk olmadığı sürece o kişiler etkilenmez diye biliyorum

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sanırım özel sağlık sigortasından yararlanan baba, 2022 aylığı almıyor. Bu durumda özel sağlık sigortasının 2022 aylık alan eş ve çocuklar için sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    Ama yeşil kart için bilemiorum.
    İşin açıkçası özel sağlık sigortası ile ilgili bilgiye sahip değilim. O yüzden bilen arkadaşların da yardımcı olması açısından bu sorunuzu şurada sorabilir misiniz?:Sağlık Güvencesi
    Bilen arkadaşlar size daha iyi yardımcı olacaklardır...

NOT:İlgili Yönetmelik'e göre genel sağlık sigortası primi yatıranlar 2022 aylıgından yararlanamıyor. Bu durumla kıyas yapınca özel sağlık sigortası hakkında bilgiye sahip de olmayınca kuşkuyla yaklaşıyorum. Tabi 2022 aylıkları alanlar için konuşuyorum bu durumu. O yüzden 2022 aylığı alanların özel sağlık sigortası için SGK'na danışmalarını öneriyorum.