Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kalem hocam yazılarınız için teşekür ederiz okuyoruz anlıyoruz peki aile ne yapsın ne tavsiye ediyorsunuz.sgk sağlık bakanlığı primsiz ödemeler (aradığımız ildeki) olmaz diyor yazılı sözlü başvuruda aldığımız tek cevap olmaz ve ailede olmuycak bir işe girmek istemiyor adamlar siz başvurunuzu yapın raporunuz yüzde 40 çıksın ankaraya ğönderin maaş baglansın yeşil kart almaya ğittiginizde sgk çakışıcak ve maaşınız ğene kesilicek diyor bunu diyende maaşı baglayan ankaradır kişi ben olsam kalem hocam azmimle sonuna kadar giderim ama aile umutsuz çünkü sorulan her sadece aynı şeyi söylüyor eşin sigortalı oldugun için 2022 baglanmaz tek bir kurum olsa tek bir şehir olsa aile umutlanıcak ama her dair yerden aynı şeyi duyunce işi beklemeye aldılar herşey için teşekürler

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Jon o halde bir avukata danışın. Türk Medeni Kanunu'na göre eşlerin aile mallarına iştirak edebileceği miktar konusunda avukat yardımı gerekir daha sağlıklı bilgi için.
    gelir durumuyla ilgili tüm bilgileri avukata verin avukat bu miktarı ne kadar öngörüyor bir bakalım.
    Ayrıca nafaka yükümlüsü olarak ne kadar yardım düşüyor?
    Avukat nafaka yardımıyla ilgili öngörüde bulunurken mevzuata göre bir tesbit yapsın.
    Zaten ilgili bütün bilgileri buradan paylaştım ben. Benim kafamı şu Türk Medeni Kanunu'na göre hesaplanması gereken eşlerin aile mallarına iştirak edebileceği miktarla iştirak ilgili kısım karıştırıyor.. Bu konuda öngörüde bulunamıyorum, kesinlikle avukat yardımı şart.. Çünkü Türk Medeni Kanunu'na göre eşlerin aile mallarına iştirak edebileceği miktar ayrıca dikkate alııyor. Bu miktarla birlikte alınan yardım miktarları toplamı muhtaçlık sınırını aşarsa zaten 2022 aylık talebi reddedilir.
    Ama bu şekilde bir muhtaçlık sorgulaması sonucu bu karara varılır.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalem hocam yazılarınız için tşk ederim aile ile konuşucam yazdıgınız herşeyi anlatıcam zaman emek harcadınız tekrar teşekür ederiz

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234