Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    engel_21 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2012
    Saat
    13:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben bakıcılık ve 3 aylık parası alan biriyim bu aylık maaş a bağlanbilirmiyim ve nasıl olacak?

sayın kalem kardeşim maaş bağlanma nasıl bişey ben zaten bakıcılık maaşı alyorum ve 3 aylık parası da alyorum bu yeni çıkan aylık bağlanma hakında yönetmeliği ile ilgili bir bilgim yok yeni bir maaş bağlanmamı olacak acaba yani ek bir maaş mı verilecek beni aydınlatırsan memnun olurum allah emanet ol ?

sayın kalem kardeşim bu aylık bağlanma 3 aylık yerine her ay mı alınacak değilmi yan 3 aylık maaşı her ay alacağız

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Yok ablacım yeni bir maaş yok, yeni bir aylık ya da ek bir aylık sözkonusu değil.Sen zaten 2022 aylıgı alıyorsun. Burada bahsedilen aylık 2022 aylıgı zaten. Senin aldıgın aylıktan bahsediyoruz yani.
    "65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşları ile Özürlü ve Muhtaç Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması hakkında” Yönetmelik ve ekleri (başvuru formları)nin sgk sitesinde yayıonlandıgının duyurusunu ekledim buraya. Yeni bir aylık ya da başka bir aylık sözkonusu değil.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2022 sayılı Kanuna göre yapılan iş ve işlemlerle ilgili 2011/21 Genelgesi

Uygulama Klavuzuna benzer yapıda hazırlanmış. Her ne kadar Uygulama Klavuzu gibi olmasa da şimdilik idare eder.

Lütfen dikkatle inceleyiniz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12