Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ksk2000 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    11:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar 2022 maaşı baglandı mektubu geldi 1/11 de cekilebilir yazıyordu ziraatte ama dun gittim yatmış gözükmüyor dediler ben bunu ne zaman çekebilirim bundan sonra alacaklarımı ptt den almamı solediler 11 ci aydan itibaren 3 aylık periyodik halindemi alcam yoksa martta mı alacam

birde işkur staj hakkı veriyo bir iş yeri bulabilirsem ben bir iş bulabilirsem staj ı bildirmem gerekirmi yoksa 2 sinide alabilirmiyim

staj 5 ay süreli olcak

Üye
    ksk2000 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki ben bu ay içinde ilk parz<ayı alırsam aralıkta da alcakmıyım yoksa martta mı

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

ksk,
    paran Zıraat bankasına gondrilmiş bu durumda onlar gormuyordur hesaba yatan parayı. Tekrar git bankaya, paranın bankaya yatıp yatmadıgını sor. iyice baksınlar grekirse evraklarını goster ya da bankanın başka şubbesine git sor. Bankayı boş bırakma paranı alana kadar. Evrak takipte online ödeme tarihi gorundukten sonra en geç on gün içinde paranın cebinde olması lazım senin.
    Aylıgı ise bundan sonra ptt'dn çkeceksin. İlk aylıgını Aralık ayında ptt'dn çekebilirsin.

Üye
    ksk2000 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aralık ta alıncak para için ayın kaçında gitmem gerekir herhangi bi evrak geliyor mu su tarihte git çek diye