Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasan98 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2010
    Saat
    16:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yaklasık 1 senedir engelli maası almaktayım. engelim %40 gözümden. yasım 23.
    babaannem yaslı oldugu ıcın onunla birlikte kalıyorum ve ıkametim babaannemin evi babaannem aylık aldıgı maaş 600 tl ev rahmetli dedeme ait tapusu var mı yokmu oda bellı deıl
    neyse su sıralarda maasların geri istendigini cok göruyorum duyuyorum. üzerime herhangi birsey yok calısmıyorum sadece babaannemle ikimiz yasıyoruz
    acaba haksız ödeme olurmu para geri istenir mi egerki haksız ödeme oluyorsa bunu nasıl durdurmalıyım ne yapmam gerekiyor yoksa herhngi bi sorun yok mu

bilgilenmek istiyorum ayrıca saglık guvencemde yok yesil karttım var

tsk eder saygılarımı sunarım

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    siz burada yazdığınız bilgileri aynen başvurduğunuz mal müdürlüğünede bildirmediniz mi? bildirdiğiniz,memurlar değerlendirdi ve maaşı bağladı,sonrada haksız ödeme olmuş diye geri istedi(bu ülkede herşey mümkün),siz yanıltıcı bir beyanda bulunmadıysanız içiniz rahat olsun,mahkemeye gider hakkınızı ararsınız.