Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,çocuğumun %90 özürlü raporu var gerekli evrakları yaklaşık üç ay önce mal müdürlüğüne teslim ettim, bugün mal müdürlüğünü aradım dosyanın durumunu sordum, henüz ilçede takibatta olduğunu ve bunun daha beş altı ay süreceğini söylediler
    bu gecikme normal mi?. dosya şayet birgün Ankara'ya giderse cevap ne zaman gelir?. Yanıtınız için teşekkür eder saygılar sunarım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

İmkansız bu kadar sürmemeli.
    Şuradan takip ediyor musunuz: http://emek.emekli.gov.tr/Yaslilar/
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    alfa Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bazı mal müdürleri işlerini yapmıyor kendi iradeleriyle, hepsi değil çok iyileride var.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

adı üzerinde .

Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın oturan boğa,belirttiğiniz siteye hemen hemen hergün bakıyorum sonuç bulunamadı yazısı çıkıyor.Şimdi değerli bir il encümeni büyüğüme bu konuyu ilettim,en kısa zamanda bu konuda bana yardımcı olup sorunu halledeceğini söyledi şu an beklemedeyim.Artı bakım maaşı için il sosyal hizmetleri aradım keşife gelip gelinmediğini sordular gelinmediğini söyledim şu an keşife gelinmediği için bana yardımcı olamayacaklarını ancak keşif işleminden sonra dosyanın akibeti hakkında bilgi verebileceklerini söylediler, 3 ay oldu daha beklemedeyim hayırlısı olsun. teşekkür eder saygılar sunarım.

Üye
    bayram Avatarı

Gerçek Adı
    bayram
    Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    13:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul/samatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

MAL MÜDÜRLÜĞÜ neden olsa : )

valla ablacım 3 ay beklemesi imkansız gibi bişey bizim burdada evraklar çoğalsın toptan kurula koymak için bekletiyorlar ama artık her resmı dairede pc oldugundan dolayı eskısı gıbı evraklar elden banka malıye tapu vs daireleri dolaşmıyor en fazla 15 gün olması lazım iyisimi siz maliye müdürüne durumu belirtin bazen memurlar ugraşmamak için dosya altı yapabılıryorlar ben kendım üzerinde durdum dıye benım evragım işleme koyuldu benden önce yapılan basvurular hala dosya altı yapılmıs allah yardımcınız olsun

Üye
    ahmet atlar Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın oturan boğa,sitemiz çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim.Ben 2022 dosyasını şubat ayında mal müdürlüğüne vermiştim,geçen gün dosyadan hiç ses seda çıkmayınca araştırdım dosyayın bittiğini mal müdürlüğüne tekrar verildiğini söylediler,mal müdürlüğünü aradım bayramda sonra dosyanın heyete gireceğini söylediler çocuğumun % 90 ağır özürlü raporu var ve üzerime kayıtlı hiç bir şey yok acaba sonuç ne olur,dosya kabul edilip Ankaraya giderse orada ne kadar zamanda sonuçlanır.Teşekkür eder saygılar sunarım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

En çok 2 ayda bağlanır.

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bak kardeş malmüdürlügünden ankaraya gitmesi ortalama 5 aysürür bu 6 ayda olur. busüre sonunda 2,5 3 ay gibi evraklar işlemde kalır bir sorun çıkmazsa maaş bu süre sonlarında baglanır. endişelenmenize gerek yok. oturanboganın verdigi adresten takip et.