Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb.
    omurilik felc lisiyim kazadan dolayi ve sakatligimdan dolayi 3 aydan bir malulen dul ve yetim ayligina baglandim. %80 ıs gormez raporlarım var. Yanı hıc bır yerde calısmam mumkun deyıl
    fakat turkıyeden fransa ya geldım aylıgım kesıldı.
    telavızıyonda sgk baskanı .hasan karahalıloglu.canlı konustum dedıkı fransa dan tedavı gordugun hastaneden raporlarımı ıstedıler ve gonderdım.
    Bana bır mektum gonderdıler tekrar bu aylıga muhtac oldugunu bır dılekse gondermemı ıstedıler. Baglı ıl sgk mudurlugune. Gonderdım .
    adıres dogrumu acaba gonderdım bır turlu emın olmadım nereye gondermem lazımdır net adıres olarak saygılar herkese

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Huseyin, "dul v yetim aylıgına baglandım" demişsin. Başvurdugun aylık kaymakamlık aracılıgıyla başvurdugun üç ayda bir alınan 2022 özürlü aylığı mı, yoksa dul ve yetim aylığı mı? Bunu teyit edrsen sevinirim.
    Eğer 2022 aylığından bahsediorsan göndereceğin adres şurada yazıyor:http://www.engelliler.biz/forum/2022...-ve-surec.html

Evrak takip te durumun ne gorunuyor? Şuraya bakar mısın bi? http://kesenek.sgk.gov.tr/Yaslilar/Welcome.do