Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ince85 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    00:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben bana ıtham edılenre cvb verdım mersın harıka bır yer detaylara ınerım cunku atılan msjlar benı ıtham altında bırakıyor
    ben mersınde secıme gırıp boş attım cunku mersındekı akplılerde farklı degıl bnm derdım banden yardım istiyen bayana yardım etmk

oturan boga saol kadesım
    ama başlık bole olmasaydı ıı olurdu zıra ben haklıysam bunu tum detaylarıyla ve kanıtlarıyla savunurum
    ve boyle bır konuda ıtham altında kalamam sankı bunlar yokk gıbı davranılmasın bunlar ve bu ulkenın bır gercegı

yanı suda varkı ben ıkıncı basvuruyu kayıt altına ladım sımdı bunu dınletsem bu msj yazanlar ne olcak acaba tabı gaz gelıp burdan kımseye kayıt fılan gondermem herseyın bı vaktı var

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

İnce 85 nereye defolmamızı istersiniz.Sizin şikayet etmeye hakkınız varmı acaba.Bu haberin karalama amaçlı olduğunu düşünüyorum.Çünkü sorununuzla meşgul değilsiniz.Amacınız açık ve net.

Üye
    sessiz harf Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    19:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hiç de inandırıcı bulmadığım bir konu, almış başını nerelere gidiyor ya adminler gereğini yerine getirsin ya da sömürünün, saçmalıkların bini bir para olsun! ayıp be!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12