Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 2006 Tarihinde 1. Rapor Almıştım %68 Derecede 18 Yaşımı Doldurduğum İçin 2022 Olan Aylığım Kesildi ve Bu Süreç İçinde Evde Bakım İçin 2007'de Aldım %78 Derecede Olan Raporumu 2022 İbaresi Ekledikten Sonra O Raporu Yollasam Maaş Kesilir mi
    Sıkıntı Olur mu?

Aynı Rapor Üzerinden 2022 İçin Hem de Evde Bakım İçin Maaş Alabiliyor muyum?

Raporda 2022 Kanundan Yararlanabilir. Yok Dilekçe Vericem İnş Olacak
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...n-dilekce.html

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Rapora 2022 ibaresi ekletirsen mutlaka kabul edilir. Ki, aslında ekletmesen de teorik olarak kabul görmesi gerek; ama bizde rapor fetişisti bürokratlar ille de ibare diye tutturuyor!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Öncelikle Cevabın İçin Teşekkür Ederim Fakat Mal Müdürlüğü Tuturmuş 2022 İbaresi Ekleyeceksin Diye Yani Mantık Olarak Ben Bu Raporu Çıkarmamın Sebebi Var Zaten Maaş Almak vs. Neden Eklemiyorlar Anlamıyorum Hastanenin Suçu Bence Bu İnşallah Eklerle Eklemeseler Bimer Dediğiniz Gibi Şikayet Yolluyacam

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Bugün Evde Bakım Raporumu Aldığım Devlet Hastahanesine Gittim 2022 İbaresi İçin Başhekimle Görüştüm Başhekim Beni Raporu Aldığım Hastanenin Sağlık Kurumuna Gönderdi Bende Gitti C Blok'da Sağlık Kurumuna Orada Bir Yetkili İle Görüştüm Bana Dediki Siz Başvurduğunuz Zaman Dilekçeye Evde Bakım İçin Ağır Özürlü Raporu İstemisiniz Bizde Onu Çıkardık ve Bu Rapor Düzenlenemez Dedi Bende Çok Sinirlendim Dilekçemi ve Raporun Fotokobisini Başhekimliğe verdim Cevap Gelicek Sana Dediler Bu Duruma Ne Diyorunuz Bülent Hocam ?

Verdiğim Dilekçenin Altına "Eğerki İstek Kabul Edilmez İse BİMER Aracılığı İle Şikayette Bulunacağım" Yazdım.

"Ayrıca Sağlık Kurumunda Bir Görevli İle Tartıştım Bana Dedi Bu Dilekçe Anlamı Yok Burada xxx.Yetkili Kişi Yok Tekrar Başhekimliğe Gittim Oradan Aradı C Blok xx.Yetkili İle Görüştü Görevli Bana Yalan Atmış Tabiki Bende Gittim Karşılığınada Verdim "

ALLAH KİMSEYİ HASTANEYE DÜŞÜRMESİN + DEVLET İŞLERİNE KÖTÜ MUAMELE CAHİL İNSAN DOLU BİR ENGELLİ VATANDAŞ OLARAK BU DURUMA ÇOK KIZIYORUM

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kalem;

Ben Dilekçe Vermedim 18 Yaşımı Doldurduğum Zaman Mal Müdürlüğü Yazı Gelicek Sana Dedi Bende Dilekçe Vermedim Ayrıca 2006 Bu Zamana Kadar Olan Toplu Para Miktarı
    ekranalntsd - Tek rapor üzerinden Evde Bakım Aylığı ve 2022 Maaşı alınabilinir mi?

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kalem;

Pazartesi Gidiyorum Kaymakamlığa Başvuruda Bulunuyorum Hemen

74% Olan Rapor 2022 İbaresi Eklenmese 68% Olan Rapor İçin Maaş Yükseltmeyi Talep Edebilirmiyim

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kalem;

hmm yani Kaymakamlığa Gidip Adıma Yeniden Evrak Düzenleyim Eski Raporla Devam Etsin Sonuç Gelene Kadar Zaten 2022 İbare Eklenirse Dediğiniz Gibi Kolay Gerisi

Çok Çokk Teşekkürederim Melek Gelişmeleri Yazıcam

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kalem;

Pazartesi Günü Gidicektim Kaymakamlığa O Sırada 18 Yaş Dolumu İçin Kağıt Geldi Şansa Aldım Onu Gittim Araştırma Kağıtı Verdi Emiyete,Vakıf,Belediye,vs Karakol Verdim Onlar Araştırma Yapıp Yollayacaklarmış Adıma Başvuru Yaptım Bitti Yani Bundan Sonra Ne Olacak Bilginiz Varmı Ankaraya Ne Sürede Gider? Evde Bakım Parası Ve Yeşil Kartım Var Onlara Bir Zararı Olurmu?

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Merhaba Abla

Zaten Araştırma İçin Biz Dolaştırdık Adliye vs. En Son Mahalindeki Karakola Bırakıyorsun Orayada Bıraktık İnşallah Bağlanır.

Ayrıca Aklıma Takılan Bir Soru Var: 18 Yaşını Tamamlanmış Bir Kişinin Babasının Bir Evi Var ve Arabası Var Bağlanırmı Maaş

Kalem;

Valla Ablam Ne Evimiz Var Ne Arabamız Annem Evde Bakım Parası Alıyor Ev Kira Ben Sadece Sordum Hani Yasa Böylemi Diye

Demek İstediğim 18 Yaşını Tamamlanmış Bir Kişi Babasının Arabası Var Diye Aylık Alamayacak Mı Onu Merak Ettim Ondan Sordum Abla.

Kalem;

Bence Yani Genel Olarak Benim Böyle Bir Sorunum Yok Ama Saçma Bence Yani Adam 18 Yaşını Doldurmuş Birisinin Maaş Alabilmesi İçin Babasının Malı Ona Engell Olamamalı Bence Yasaların Düzenlenemesi Gerekiyor Aslında

09.06.2010 İbare Eklenmesi İçin Bu Tarihte Rapor Aldığım Hastanenin Başhekimliğine http://www.engelliler.biz/forum/sagl...n-dilekce.htmlyi Verdim, Fakat Henüz Cevap Gelmedi?
    Bu Kadar Zaman yanıt gelmemesi normal mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

İletişim bilgileri vardı değil mi dilekçede? Çok zor değilse dilekçenin ne aşamada olduğunu gidip sorabilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

OturanBoğa;

Evet Vardı Tel Ve Adres Vardı Uzak Olmasa Giderdim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bu hafta da yanıt gelmezse, sonraki hafta biri aracılığıyla hastaneye sordurun bence.

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Dilekçeden Haber Geldi Yazdığım Gibi Sizce Kabul Oldumu?

İlgili Sayılı Dilekçenizle İstemiş olduğunuz hususların yerine getirilebilmesi için
    Hastanemiz Sağlık Kuruluna Müracaatınız Gerekmektedir
    Bilgilerinize arz ederim

Güncelll

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Bence olumlu karar bu Hastaneye gidip gereğinin yapılmasını istemen halinde istediğin rapor verilir...

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    OturanBoğa;

Peki Yeni İbare Eklenirse Evde Bakım Hizmetine Verdiğim Rapor Değiştirmem Gerekiyormu Güncellemem Gerekiyormu Sanırım Sorun Olmaz?

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon