TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    VAAS Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    230

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @musty35

Ekonomi çok kötü ama başımızdakilere kalsa " Türkiye uçuyor, ekonomi çok iyi, enflasyon hızla düşüyor vs. vs." saf partizanlarda beyinleri yıkanmış gibi bunlara inanıyorlar. İnsanlar ekonomik krizden bunalıma girdi. Dışarı çıkın bakın kimsenin yüzü gülmüyor, herkesin suratı beş karış geziyorlar, kavga etmeye yer arıyorlar, vatandaşlar saatli bomba gibi etrafta dolanıyor. Son zamanlarda da ekonomik krizden bunalan vatandaşlarımız tek tek intihar etmeye başladı. Bakalım bu insanlara da ne tür iftiralar atacaklar merakla bekliyorum. Bu intihar eden vatandaşlarda fetöcü, terörist vatan haini falanmış diye haberler çıkarsa yakında şaşırmam çünkü onlardan değilseniz, onları savunmuyorsanız ve eleştiriyorsanız. Ya fetöcü oluyorsunuz yada vatan haini oluyorsunuz, sonra hooop ceza evine giriyorsunuz. Bu nasıl bir zihniyettir çözemedim. Ülkede ne ifade özgürlüğü kaldı, ne ekonomi kaldı, ne adalet kaldı. Giderek diktatörleşen bir yönetim var...

Üye
    Mustafa1903 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 100000 tl para yatırdım vadeli 1 ay oldu bankaya yatirali 2022 maaşım devam ediyor kesilmedi halen ilerleyen aylarda ne olur yine yazacağım

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    923
    Verilen Beğeniler
    922

@Mustafa1903

% de 1 faiz verse banka hesaplamada verılen fazın 2 katı gelrıe eklenıo bahsettıgınız gibi 100000 tl yatırdı ısenız aylık 2000 tl gelrıe ekelnır bu da büyük ıhtımal maaşınızn kesılmesıne sebep olur

Üye
    Mustafa1903 Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    10000 tl paraya bin yüz sekiz tl faiz alıyorum ama benin oturduğum yerde oturan kişi sayısı 15 kişi nedeni evsizler evinde ikametim var 2 inci engeli aylığı çekicem bu ay halen kesinti yok

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123