Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurdan peker Avatarı

Son Giriş
    15.09-2016
    Saat
    18:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim oglum down sendromu. 18 yaş altı maaşı baglandı.
    ilk birikmiş ödenek zıraat bankasından aldım. daha sonraları gelen maaşını nerden alıcam ve hangi aylarda

lütfen cevaplarsanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Bundan sonra dönem maaşlarını Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında dilediğiniz bir PTT şubesinden alabilirsiniz.
    Aylıklar doğum günlerine göre belirlenmiş şu günlerde ödenir:
    Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
    Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü

Bu ödeme günlerinin tatile denk gelmesi durumunda tatili izleyen mesai günü ödeme yapılması kararlaştırılmıştır
    Birkaç soru da ben size sorayım:
    1- Aylığa ne zaman başvurdunuz?
    2- Ne kadar toplu para aldınız?
    3- Toplu parayı almak için adresinize bir belge gönderildi mi, yoksa TC kimlik kartınızla bankaya gidip direkman çektiniz mi parayı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sendemi Avatarı

Gerçek Adı
    latif
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ben daha öncede yazdım bi cevap alamadım benim cocugum dowm sendromu maş baglandı 26.03.2010 bakaya gittim dün maaş hesaba gecmemiş ptt gittim ordada yok evrak gelirse ankaradan alırsınız dediler bazı arkadaşlar kimlikle cekebilirsin dediler ama malesef vermiyolar maaşa baglanmam 3 ay sürdü ne yapmam gerekli ankaradan gelecek evraklarımı bekliycem ve evrak nezaman gelir abi tesekür ederim bilgi için

Üye
    nurdan peker Avatarı

Son Giriş
    15.09-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ben aylıga başvuralı nerdeyse 1 sene oldu daha yeni internetten tc kimligiyle bilgileriyle ulaştım toplu bi para yatmıştı ama aylıgı ne kadar olacak bilmiyorum adama ne dogru dürüst cevap geliyo nede bilgilendirmek amaçlı bi posta
    peki ben eger süresi geçmişde olsa postaneden alabilirmiyim hala mart geçti çünkü bide para bankaya benim adıma gelmişti postanedende benim adımamı yoksa çocugun adınamı gidip alıcam cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

arkadaşlar sosyal güvenlik kurumu başkanlıgının veb sayfasına girip evrak sorgulama yapıyorsunuz cocugunuzun tc numarasıyla bilgiler aktif yada pasif olarak görülüyor

Üye
    nurdan peker Avatarı

Son Giriş
    15.09-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim oglum down sendromlu maaş baglandı zıraattan toplu parayı aldım fakat para artık ankaraya geri gidecek kadar banakada kalmış bu arada ben maaş baglandımı kabul edildimi araştırıp duruyorum neyse sonunda birisi internettteki sayfadan bahsetti ve birikmiş bi meblag aldım bu arada belki pttde de ödenmesi olan maaş vardı benim daha yeni haberim oldu hesapda dururmu para

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    PTT'ye gidip sorun. Geri dönmüşse de SGK'ya dilekçe yazıp o ödemeyi talep edebilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...